PRIHLÁS

Another Brick in the Mall, alebo ako vybudovať obchodné centrum

Ak ste už dostavali všetky mimozemské základne i väznice, môžete sa nechať zlákať ďalšou výzvou.

pridal roberto 9.11.2016 o 10:15 pod hry
Another Brick in the Mall, alebo ako vybudovať obchodné centrum

HRY > NOVINKY >

Pri pohľade na video z Another Brick in the Mall sa mnohým v mysliach vynára Prison Architect. A nie sú ďaleko od pravdy, ibaže tu sa hráč nestáva generálnym riaditeľom čím ďalej väčšej väznice, ale generálnym riaditeľom čím ďalej väčšieho obchodu. Okrem toho platí, že určitá podobnosť je vidieť pri detailnom zábere medzi regály alebo na nové parkovacie miesta, ale po oddialení kamery vysoko medzi oblaky je vidieť niečo, čo sa na Prison Architect vôbec nepodobá. Obrovský komplex budov, ciet a parkovísk môže byť tak prepchatý ľuďmi, že snaha spočítať ich by bola rovnako zbytočná ako počítanie mravcov v mravenisku.

Z posledných sekúnd traileru je zrejmé, že v pokročilej fáze hry nebude možno starať sa o všetkých zákazníkov a bude sa pracovať s masami nákupuchtivých zákazníkov. Začína sa takmer od nuly, iba s finančným základom a jediným stavbárom, ktorý na 2D mapke vystavia prvú budovu, rozdelí ju na sklad a predajňu, nainštaluje rôzne typy regálov na rôzne tovary a v neposlednom rade pokladnice. Nasleduje výber zamestnancov, rozdeľovanie úloh a zmien a prvý zákazník už môže smelo vkročiť do dverí. Budú nasledovať ďalší, ale ak má obchod rásť, bude potrebovať aj stále viac parkovacích miest. Časom by sa mal obchodík rozrásť na hypermarket a hypermarket na celé nákupné centrum, kam budú ľudí lákať aj kinosály a reštaurácie.

Another Brick in the Mall, alebo ako vybudovať obchodné centrum

Predčasný prístup do ešte nedokončenej hry sa dá kúpiť na Steame, kde je pod ňou podpísané neznáme štúdio The Quadsphere. Momentálne je ale Another Brick in the Mall ešte ďaleko od dokončenia, autori to vidia na ešte (minimálne) 12 mesiacov, počas ktorých sa má rozširovať sortiment produktov i naprogramovať hromadná doprava a náhodné udalosti, ale zapracovať ešte treba aj na zvukovej stránke a užívateľskom prostredí. Základné mechanizmy sú už ale na svojich miestach.

Another Brick in the Mall, alebo ako vybudovať obchodné centrum  Another Brick in the Mall, alebo ako vybudovať obchodné centrum  Another Brick in the Mall, alebo ako vybudovať obchodné centrum
Another Brick in the Mall, alebo ako vybudovať obchodné centrum  Another Brick in the Mall, alebo ako vybudovať obchodné centrum  Another Brick in the Mall, alebo ako vybudovať obchodné centrum
Páči sa mi!

Zaradené pod: tycoon
PC

Vývoj: The Quadsphere
Štýl: Simulácia
Web: domovská stránka hry
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SECTOR MAGAZÍN

pdf

Sector Magazín #122


SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
| Akú klávesnicu a myš ? (11)
Chcem si po 3 rokoch zakúpiť novú klávesnicu, ale ...
| Najhoršia hra (0)
Ktorú hru považujete za tu najhoršiu, ktorú ste hr...
| Apple watch series 3 (0)
Plánujem si kúpiť Apple watch Series 3. Bude to mô...
| Obľúbená herná firma (6)
Aká je vaša obľúbená herná firma a prečo? Môžete n...
| Xbox 360 (1)
Ahojte. Prosím mohli by ste mi poradiť ako uplatni...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
network
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2020 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk