PRIHLÁS

Guerrilla hovorí o DLC Frozen Wilds, ktoré čoskoro dorazí do Horizon Zero Dawn, potvrdzujú nové skilly a zbrane

Vývojári chceli s expanziou priniesť podobný zážitok, aký sa im podarilo s hlavnou hrou.

pridal Gam_er 27.10.2017 o 11:00 pod hry
Guerrilla hovorí o DLC Frozen Wilds, ktoré čoskoro dorazí do Horizon Zero Dawn, potvrdzujú nové skilly a zbrane

HRY > NOVINKY >

Frozen Wilds bude jedinou expanziou do úspešného Horizon Zero Dawn, ktorá prinesie nový príbeh, lokality, postavy, questy a vezme nás do zasnežených oblastí. Okrem toho nemáme veľa podrobností, čo dnes menia autori, ktorí sa rozhodli prezradiť niečo naviac. 

To, čo uvidíme v DLC, je hraničná zóna medzi územím kmeňa Carja a Banukmi. Pôjde o bojové a veľmi nebezpečné územie. Tieto kmene medzi sebou vedú vojnu, pretože oba sa chcú v tejto oblasti usadiť. Tvorcovia s napísaním scenára k Frozen Wilds chceli priniesť všetky veci, ktoré mala základná hra. Takže chceli poskytnúť novú oblasť, novú kultúru, ale chceli tiež ďalej rozvíjať hráčov vzťah s Aloy, o čo sa postará samotný dej, ktorý ponúkne veľa nových questov. 

Okrem toho vieme, že expanzia nebude vyžadovať, aby hráči dokončili základnú hru, ktorú autori považujú za náročnejšiu, pokiaľ ide o úroveň obťažnosti. Expanzia ponúkne okrem zmienených vecí aj rôzne doplnky a vylepšenia, ktoré hráči budú môcť nájsť. Vývojári sa zamerali na mnoho vylepšení herného života, ktoré ponúknu prostredníctvom nových skillov a niekoľkých ďalších vecí. Bude tu niekoľko skillov, ktoré pridajú do hry nový rozmer pre boje a niekoľko nových spôsobov interakcie so strojmi. 

Dočkať by sme sa mali aj niekoľko nových upgradov zbraní, ktoré poznáme z hlavnej hry, no nebude chýbať ani niekoľko úplne nových zbraní, ktoré sa sústredia na rôzne typy boja. Okrem toho autori experimentovali s niekoľkými vylepšeniami v systémoch hry a myslia si, že je s nimi veľa zábavy. Horizon Zero Dawn: The Frozen Wilds tiež posunie level cap od z hodnoty 50 na 60. Vychádza 7. novembra a jeho cena bude stanovená na 19,99 eur, pričom predplatitelia PS Plus budú mať expanziu za príjemnejších 14,99 eur. Vyzerá to tak, že ponuka obsahu je skutočne bohatá a máme sa načo tešiť. 





Páči sa mi! (+3)






Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Recenzia na "echoes of the end... (1)
Ahojte. Na steame mi vyskočila táto hra a vyzerá v...
|Predaj asus rog strix g16 (0)
Predám tento výkonný herný ntb, 24-jadrovy Intel C...
|Rtx 5070ti vs. môj zdroj (38)
Ahojte borci, chcem sa spýtať či nebudem mať žiadn...
|Lg oled, ps 5 pro a program co... (0)
Ahojte, napadlo ma že to v dnešnej dobe môže byt c...
|Baki the grappler (0)
Pani hladam tento serial ( anime) a najlepsie aj s...
|Sector hraje ... (128679)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Serialy (17799)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Screenshots (65594)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Must see (42002)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Čo ma dnes potešilo ... (43848)
Sem mozte pisat co vas dnes potesio , co ste prije...
|Svet, ukrajina, vojny ... (51436)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk