Do Európy dorazí Pikachu 2DS a nová verzia Pokémon Crystal Version |
Európska pobočka Nintenda oficiálne potvrdila dve zaujímavú novinky na január
Zdá sa, že si Nintendo pre Európu pripravilo zaujímavé prekvapenia hneď na začiatok budúceho roka. Na svojom oficiálnom Twitter konte totiž potvrdili hneď dve pekné novinky, ktoré k nám do obchodov dorazia 26. januára.
Prvou z nich je nová New Nintendo 2DS XL Pikachu Edition, teda tematické edícia New Nintendo 2DS XL handheldu, ktorej dominuje motív známeho žltého Pokémona. Viac detailov o konzole zatiaľ nemáme, ale pozrieť si ju môžete na obrázku vyššie.
A ak by ste si s touto edíciou chceli rovno aj zaspomínať na staré časy s Pokémonmi, v ten istý deň do európskych obchodov príde aj nová verzia Pokémon Crystal Version v krabičke pre 3DS rodinu zariadení, pričom sa objaví aj digitálne v eShope. Škoda len, že v krabicovej edícii nenájdete aj cartridge s hrou, ale len kód na stiahnutie digitálnej verzie.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis a Tomb Raider: Catalyst oficiálne predstavené 97
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 43
- Remake Assassin's Creed IV: Black Flag prekvapí svojím podnázvom 16
- Nové zľavy pred Vianocami 17
- Hogwarts Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 32
- Mobily so 4GB pamäťou sa vrátia, niektoré hi-endy zrejme klesnú na 12GB 78
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis bude názov novej Tomb Raider hry 45
- Článok: TCL 65'' C9K Mini LED TV 47
- RECENZIA: Mount & Blade II: Bannerlord - War Sails 4
- Livestream z The Game Awards ocenení začne o 1:30 73 zobraziť viac článkov >














