CSGO zápas medzi FaZe a TeamLiquid trval 2 hodiny a dočkal sa 4 predĺžení

Hráči známych tímov v zápase o tretie miesto 4.série StarSeries i-League naozaj dlho bojovali o víťazstvo

pridal matus_ace 26.2.2018 o 6:56 pod hry

HRY > NOVINKY >

Normálne môže jedna mapa v zápase profesionálnych hráčov v Counter-Strike: Global Offensive zabrať tých 40-60 minút. To ale neplatilo v prípade zápasu o tretie miesto StarSeries i-League Season 4 finále, kde sa proti sebe postavili tímy FaZe a TeamLiquid. Riadny zápas skončil pre tímy remízou 15:15, a tak musel prísť rad na predĺženie.

To v prípade tejto hry funguje tak, že každý tím dostane 3 kolá za obe strany a ktorý tím získa viac bodov za viac vyhratých kôl, ten z predĺženia odchádza víťazne. Ani predĺženie na mape Inferno však nedokázalo priniesť víťaza, keďže sa prebojovali k remíze. Nasledovalo tak ďalšie predĺženie a celkovo sa zápas natiahol na 2 hodiny a rozhodlo sa až vo štvrtom predĺžení.

Už v treťom predĺžení to vyzeralo tak, že by sa konečne mohlo rozhodnúť, keď Nicholas “nitr0" Cannella z TeamLiquid zneškodňoval bombu, čím by ukončil západ, no Håvard “rain” Nygaard z FaZe sa postaral o to, že zápas pokračoval ďalej.

Rovnako Lucas "steel" Lopes z TeamLiquid natiahol zápas, keď si sám poradil s trojicou súperov. V štvrtom predĺžení ale nakoniec vyhrali FaZe 28:26.

Páči sa mi! (+1)

Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Televízor k ps5 (7)
Ahojte všetci. Veľmi sa nevyznám v elektronike. Ve...
|Bloodborne (0)
Získal som moon runu a nejde mi aktivovať pri stol...
|Testy,benchmarky,3dmarky,atď..... (2)
všetko ohľadne vašich testov a grafov...
|Cod mw2 (7)
Mám problém s novým launchrom cod. Nie som sám, ve...
|Hra 1612/smuta (3)
Smuta 1612 je nová hra s veľmi realistickou grafik...
|Svet, ukrajina, vojny ... (19889)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2024 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk