PRIHLÁS

Apocalipsis prináša fantastické kreatúry a putovanie za stratenou láskou

To všetko na pozadí sveta, ktorý postihla pohroma a vzhľadom pripomína stredoveké rytiny.

pridal uni 27.2.2018 o 15:49 pod hry
Apocalipsis prináša fantastické kreatúry a putovanie za stratenou láskou

HRY > NOVINKY >

Ak preferujete nevšedné dobrodružné tituly, skúste dať šancu point-and-click adventúre Apocalipsis: Harry at the End of the World od poľského štúdia Punch Punk Games. Tvorcov inšpirovali hry Samorost a Machinarium a obsahuje aj puzzle so skrytým významom.

Dej sa točí okolo Harryho, ktorý sa prvýkrát zaľúbil. Jeho láskou je Zula, o ktorú však prišiel. Práve keď dievčina skonala, na temnej oblohe zažiarila hviezda, dedinu postihla pohroma a obyvatelia označili Zulu za pôvodcu nešťastia a bosorku. Harry sa rozhodol, že sa svoju lásku pokúsi oživiť a zachrániť.

Pri tomto putovaní stretne fantastické bytosti inšpirované výplodmi mysle umelcov z 15.storočia. Podkladom boli rytiny, ktoré vytvoril Hans Holbein, Michael Wolgemut a Albrecht Dürer. Celkový výtvarný štýl pripomína dobové drevorezby.

Rozprávačom v hre je líder death-metalovej kapely Behmoth Adam 'Nergal' Darski a zaznie tam aj skladba „O Father, o Satan, o Sun" v sólo verzii pre klavír. Apocalipsis nájdete už dnes na Steame a cena hry je naozaj symbolická (7 €), takže sa oplatí zvážiť kúpu Deluxe edície (9 €), ktorá obsahuje aj soundtrack a digitálnu knihu artworkov.





Apocalipsis prináša fantastické kreatúry a putovanie za stratenou láskou  Apocalipsis prináša fantastické kreatúry a putovanie za stratenou láskou  Apocalipsis prináša fantastické kreatúry a putovanie za stratenou láskou
Apocalipsis prináša fantastické kreatúry a putovanie za stratenou láskou  Apocalipsis prináša fantastické kreatúry a putovanie za stratenou láskou  Apocalipsis prináša fantastické kreatúry a putovanie za stratenou láskou
Apocalipsis prináša fantastické kreatúry a putovanie za stratenou láskou
Páči sa mi! (+4)






PC

Vývoj: Klabater / Punch Punk Games
Štýl: Adventúra
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 27. február 2018
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Gamepass na pc , odkial kupuje... (3)
Ahojte, odkial kupujete gamepass na PC? Vyskusal s...
|Arma reforger partia (0)
Čaute, hrá tu niekto Arma Reforger a mal by záujem...
|Call of duty vanguard (4)
Chceme hrat zo synom proti sebe a neviem priradit ...
|Hladam stvrteho partaka do gho... (0)
Caute, hladam stvrteho hraca do GRW, ktory by sa p...
|Ake ventilatory do fractal tor... (11)
Ahojte, chcel by som sa opytat, ake ventilatory...
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (44298)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Screenshots (63065)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Sector hraje ... (125964)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Playstation 5 (1877)
Playstation 5 fórum - Všetko týkajúc sa tejto plat...
|Serialy (16963)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (40145)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk