For Honor dostáva ďalšiu expanziu, na PC je teraz Starter edícia zadarmo |
Ak si myslíte, že For Honor je mŕtva hra, nie je to tak, Ubisoft to vidí inak a hra má stále hráčov a aj potenciál. Preto jej pridáva ďalšiu veľkú expanziu.
Ak si myslíte, že For Honor je mŕtva hra, nie je to tak, Ubisoft to vidí inak a hra má stále hráčov a aj potenciál. Preto jej pridáva ďalšiu veľkú expanziu. Expanzia sa bude volať Marching Fire a hlavne pridá nový 4 vs 4 mod - Breach zameraný na obranu a dobýjanie pevnosti.
Expanzia pridá aj novú frakciu z Číny - Wu Lin, so štyrmi novými hrdinami k aktuálnym 18 postavám. Update k tomu vylepší aj grafiku a okrem Bread modu pridá aj ďalší PvE mod o ktorom ešte bude Ubisoft rozprávať neskôr.
Štyri nové postavy sú Tiandi, Jiang Jun, Nuxia, a Shaolin, majú aj vlastné mená keďže Ubisoft každému pridá jeho príbeh, nezaradí ich do tried bojovníkov. Postavy budú najskôr dostupné ako platené bundle, ktoré hráči môžu kúpiť za ingame menu. Následne budú zadarmo pre všetkých.
Expanzia vyjde 16. októbra. Ak hru nemáte, môžete si ju tento týždeň na PC aktivovať zadarmo v Starter Edícii na uPlay. Všetky verzie hry majú teraz 75% zľavu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 63
- Chcete byť Pro hráčom v Battlefielde 6? Priplatíte si. 82
- Battlefield RedSec bude battle royale pre Battlefield 6, vyjde už v utorok 36
- Ako vyzerá GTA IV s path tracingom cez RTX Remix? 29
- Trh s Counter-Strike 2 skinmi skolaboval po malom update - z trhu sa stratili 3 mi 68
- OLED monitory sú už v cenách pod 500 eur 125
- RECENZIA: Farthest Frontier 7
- Battlefield RedSec práve vyšiel 67
- RECENZIA: Painkiller 25
- Novembrové hry 31 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Ubisoft / Ubisoft Montreal Štýl: Akcia / Multiplayer Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














