Amy Hennig pripravuje svoje vlastné štúdio, jej Star Wars hra je odložená na poličke |
Amy Hennig sa vyjadrila o svojich ďalších plánoch. Po odchode z Naughty Dog a EA už má nový cieľ.
Amy Hennig už nechce ďalšie hry zrušené vydavateľmi, ani ďalšie výpovede a tak si zakladá vlastné štúdio. Už minule hovorila, že nevie koľko hier stihne ešte spraviť a práve preto spravila tento krok. Takto bude mať aspoň istejšiu pozíciu v rozhodovaní o osude svojho titulu.
Na Gamelab konferencii v Barcelone k tomu povedala viac. Hovorí, že od januára už nerobí pre EA a pripravuje otvorenie svojho štúdia. Ale zatiaľ pre zmluvy a všetko okolo EA a ich projektu ktorý pokračuje, nemôže spraviť oficiálne vyhlásenie.
Hovorí, že síce s ľuďmi v EA vychádza, ale už pracuje už nezávisle a ostane nezávislá. Momentálne konzultuje pre niekoľkých ľudí vrátane niekoľkých VR spoločností a zároveň hľadá ľudí do svojho štúdia. Nechce v ňom však mať viac ako 15 ľudí a teda veľké tituly od nej neuvidíme.
Určite už nebude robiť žiadny Star Wars, kde hovorí, že jej pôvodný projekt je niekde odložený na poličke v EA. Hra, ktorú robí EA Vancouver je niečo veľmi odlišné. Síce by bola rada, keby EA niekedy projekt znovu oživila, ale vie, že je nepravdepodobné, že sa to stane.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Mega zľavy spustené 32
- RECENZIA: Lies of P: Overture 47
- Mafia: The Old Country sa bude ďalej rozširovať 40
- Blizzard pravdepodobne odhalil novú triedu pre Diablo 4 42
- Battlefield 6 - analýza deštrukcie a grafiky 65
- CrisisX ponúkne 1200 kilometrov štvorcových otvoreného sveta 19
- Mafia: The Old Country sa pochválila svojimi číslami 36
- Battlefield sa postupne stane každoročným titulom 67
- RECENZIA: Heretic + Hexen 13
- Gamescom Opening Night Live livestream je online 58 zobraziť viac článkov >