Samsung predstavil TV pre mobilnú éru |
Z nejakého dôvodu Samsung napadlo, že TV by sa tiež mohol dať otočiť a pripravil 43 palcový TV - Samsung Sero.
HARDWARE > NOVINKY >
Z nejakého dôvodu Samsung napadlo, že TV by sa tiež mohol dať otočiť a pripravil 43 palcový TV - Samsung Sero. Je to zaujímavý nápad, ale s obmedzenými možnosťami. Možno je vhodnejší skôr pre firmy a verejné priestranstvá ako domácnosť. Samsung ho však chce skúsiť, keďže používanie mobilov je vysoké a rovnako je veľa aj vertikálneho obsahu.
Sero má zabudovaný mikrofón, virtuálneho Bixby asistenta, dokáže zobrazovať fotky, hodiny a samozrejme videá a ďalšie veci, či už vertikálne, alebo ak si ho majiteľ otočí, tak aj klasicky horizontálne.
TV vyjde zatiaľ len v Južnej Kórei a je relatívne drahý, u nás by vyšiel cez 1500 eur. Podľa toho, ako tam zafunguje, ho buď rozšíria aj na ďalšie časti sveta, alebo nie.
Páči sa mi!
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Mega zľavy spustené 33
- DOJMY: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 28
- DOJMY: Resident Evil Requiem 25
- Metal Gear Solid Delta: Snake Eater dostal recenzie 36
- Battlefield 6 - analýza deštrukcie a grafiky 65
- Mafia: The Old Country sa pochválila svojimi číslami 36
- Nvidia znížila ceny svojich RTX 50 Founders kariet v Európe 52
- Battlefield sa postupne stane každoročným titulom 67
- DOJMY: Painkiller 21
- Ubisoft livestream z Gamescomu predviedol očakávané hry 20 zobraziť viac článkov >