Switch sa začne v Číne predávať 10. decembra |
Dokáže Switch preraziť v Číne? Už čoskoro uvidíme, aký oň bude záujem.
HRY > NOVINKY >
Switch sa o pár dní oficiálne dostáva do Číny a to rovnu s podporou Tencentu. Ten zaistí, že firmy preportujú svoje miestne hry aj na Switch a zároveň aj riešia lokalizácie hier veľkých firiem. Konzola však nebude blokovaná a hráči budú môcť nakupovať s spúšťať aj západné tituly.
Ako prvá vychádza bundlovaná Switch konzola so Super Mario Bros. U Deluxe. V prepočte za 300 dolárov (u nás ide Switch okolo 310 eur). Samotné hry budú v prepočte za 42 dolárov, čo je miestny štandard. Zatiaľ sa síce bude predávať len veľká verzia, ale zrejme budúci rok príde aj Switch Lite.
Bude zaujímavé sledovať, ako sa tam Switch rozbehne. Síce Čína nemá záľubu v konzolách, ale zase veľa hrajú na mobiloch a Switch je tomu blízko.
Zdroj:
twitter.com
Páči sa mi! (+1)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové megazľavy spustené 36
- Google Maps dostáva najväčší update za posledné desaťročie, pribudne aj Gemini 23
- RECENZIA: John Carpenter's Toxic Commando 22
- Ruské štúdio pripravuje propagandistickú hru Ukrainian Warfare: Gostomel Heroes o 49
- Nvidia predstavila DLSS 5, príde na jeseň 135
- Microsoft k 25. výročiu Xboxu vydá niektoré klasické hry 25
- RECENZIA: 1348 Ex Voto 16
- Steam Machine mieri na 1080p a 30 fps pre verifikované hry 58
- DLSS 5 zachová umelecký štýl autorov, sami si vyberú, čo a ako zapracujú 167
- Epic Games Store rozdáva zadarmo hry Isonzo a Cozy Grove 4 zobraziť viac článkov >












