Steelseries predstavilo Rival 3 myš a klávesnice Apex 3 a Apex 5 |
Ak máte radi Steelseries značku a potrebujete už meniť myš, alebo klávesnicu, v ponuke máte nové kúsky.
Ak máte radi Steelseries značku a potrebujete už meniť myš alebo klávesnicu, v ponuke máte nové kúsky.
SteelSeries Rival 3
Rival 3 bude symetrická myš s tlačidlami na pravej strane a s podsvietením ako vzadu, tak aj na spodnom okraji. Celá je vytvorená z vysoko trvanlivého polyméru, ktorý zaistí dlhodobú odolnosť a má rovnako aj nízku hmotnosť. Základom myši bude TrueMove Core, ktorý ponúkne 8500 CPI a 1 k 1 trackovanie pohybu. Nechýbajú kvalitné switche.
Rival 3 stojí 39 eur
SteelSeries Apex 3
Apex 3 je vodeodolná klávesnica s IP32 certifikáciou, pridáva 10 zónové RGB podsvietenie, antighosting, tiché herné spínače s nízkym trením a životnosťou 20 miliónov stlačení. Pridanú má aj magneticky pripínateľnú podložku pod zápästia.
Apex 3 stojí 79 eur.
SteelSeries Apex 5
Apex 5 ponúkne hybridné spínače, ktoré kombinujú membránové a mechanické klávesy. Pridáva malý OLED displej, magnetickú podložku pod zápästia, RGB podsvietenia pod každou klávesou.
Apex 5 vyjde na 129 eur.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 42
- RECENZIA: Stronghold Crusader: Definitive Edition 38
- RECENZIA: Eriksholm: The Stolen Dream 18
- Seriálový Harry Potter sa ukázal, už padla prvá klapka 67
- 3000-dolárové RTX 5090 sú pre plebs, 500-tisícová zlatá RTX 5090 je práve pre vás 58
- Rockstar možno nechtiac naznačil návrat GTA 4 a Red Dead Redemption 2 vo vylepšený 61
- Cyberpunk 2077 patch 2.3 sa ukáže v stredu 70
- RECENZIA: Donkey Kong Bananza 51
- Mortal Kombat 2 film ukázal trailer a predstavil postavy 45
- Ďalšie ukážky z novej Mafie 57 zobraziť viac článkov >