Grounded už má Steam stránku, Early Access bude spustený čoskoro |
Early access na Grounded, nový titul od Obsidianu, čakáme okolo jari s tým, že plná verzia vyjde v roku 2021.
Obsidian pridal na Steam svoj titul Grounded, ktorý tak okrem Xbox One a Windows Store vyjde aj tam a to ešte v Early Access, ktorý čakáme čoskoro. Rovno však hovoria, že plnú verziu môžeme čakať v roku 2021.
Pri štarte bude v Early Access približne 20% príbehu, 3 hlavné prostredia, craftovanie, budovanie základne, single a online kooperácia, prvé dva tiery zbraní a brnenia, minimálne 10 typov chrobákov a arachnophobia režim. Pri vydaní bude v plnej verzii kompletný príbeh, steam achievementy, karty, viac typov hmyzu, viac prostredí, biómov, ďalšie craftovacie plány.
Samotný titul bude prakticky survival verzia filmu Miláčik zmenšil som deti, kde sa zmenšené deti budú snažiť prežiť v záhrade domu. Budete sám alebo s priateľmi stavať základňu, bojovať proti hmyzu, zbierať zásoby, craftovať a v príbehovom režime sa nakoniec budete snažiť dostať späť do domu a znovu sa zväčšiť.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 23
- RECENZIA: NHL 26 37
- Borderlands 4 dostal slušné recenzie, na Steame robí rekordy série v počte hráčov 99
- Štvrtá séria Witcher seriálu ukazuje zábery a poster 93
- RECENZIA: Assassin Creed: Shadows - Claws of Awaji 43
- Battlefield 6 spúšťa test nového Battle Royale režimu s triedami, deštrukciou a vo 36
- Xiaomi prinesie Xiaomi 17, preskakuje jeden ročník, aby sa zladilo s názvami iPhon 68
- Remake Assassin’s Creed IV: Black Flag vraj príde s úpravami hrateľnosti 49
- DOJMY: Project Motor Racing 28
- Článok: Od dát k dráme: Ako NHL 26 oživuje skutočných hráčov 15 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Xbox One PS5 Switch Vývoj: Microsoft / Obsidian Entertainment Štýl: Akcia / Survival
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|