IEM Katowice: Na'vi vyhralo CS:GO turnaj, Rogue ovládol Starcraft II |
Intel Masters turnaj bol tento rok prázdny, tesne pred otvorením totiž zakázali hromadné akcie, a tak hráči hrali sami, bez divákov.
Intel Masters turnaj bol tento rok prázdny, tesne pred otvorením totiž zakázali hromadné akcie, a tak hráči hrali sami bez divákov. Bolo to ako megadrahá súkromná lanparty, kde sa zišli hráči z celého sveta, aby súperili sami v prázdnych halách. Divákov nevpustili napriek tomu, že mali zaplatené hotely, často prileteli aj lietadlami, no nemohli ísť na akciu. Mohli len zakempovať na hoteloch a sledovať to celé cez PC.
Hrali sa turnaje v Stacrafte 2 a v CS:GO.
CS:GO
Navi vo finále CS:GO spravilo čistý zápas s G2 Eeports, kde skončili 3:0 po bojoch na mapách:
- Nuke 16-4
- Dust2 16-13
- Mirage 16-2
Navi si odnieslo 250 tisíc dolárov a bude bojovať v miliónovom turnaji Intel Grand Slam S3, kde sa stretne s Team Liquid, Evil Geniuses, mousesports, Astralis a fnatic. G2 dostalo tiež pekných 100 tisíc dolárov.
THEY'VE DONE IT @natusvincere ARE UNTOUCHABLE! 🎉#IEMhttps://t.co/JCaCtOeg6K pic.twitter.com/nQiK5DJPi0
- ESL Counter-Strike (@ESLCS) March 1, 2020
Starcraft 2
V Starcrafte vo finále vyhral Rogue. Vo finále bojoval so Zestom a vyhral 4:1 (replay zápasu si môžete stiahnuť tu). Stal sa tak prvým dvojnásobným šampiónom. Odniesol si 150 tisíc dolárov. Zestovi ostalo 65 tisíc dolárov.
👏 CONGRATULATIONS ROGUE - our first ever two-time IEM Katowice champion, the first SC2 player to have his name engraved twice on the Katowice trophy! 👏#IEM 🔴 https://t.co/x2K4UBFtap pic.twitter.com/7y8V1M0tml
- ESL StarCraft 2 (@ESLSC2) March 1, 2020
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 274
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 270
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 285
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >













