Razer Blade Pro 17 predstavený, ponúkne 300Hz displej a RTX2080 Super |
Chcete skutočne výkonný herný notebook?
Razer práve rozšíril svoju 17 palcovú sériu notebookov o novú generáciu a to s 300Hz displejmi a Nvidia SUPER grafikami, pridávajú sa aj nové osemjadrové i7 procesory.
Presnejšie v novej sérii si môžete vybrať 17.3 palcový 4K monitor so 120Hz refreshom, alebo full HD s 300Hz refreshom, oba so 100% SRGB farebným priestorom. Oba sú tak zaujímavá ponuka. Pridáte k tomu procesor do i7-10875H, grafiku do RTX 2080 Super a to všetko vo veľkosti 39.4cm x 26 cm x 2 cm. Náležite tomu bude mať aj chladenie s vapor chamber a dvomi prieduchmi.
Z portov ponúkne USB-C Thunderbolt 3, HDMI 2.0b, ethernetový port, slot na SD karty, USB-C port s možnosťou nabíjania 20V nabíjačkou. Pridaná je aj HD webkamera a Windows Hello odomykanie. Pri klávesnici nechýba Razer Chroma RGB podsvietenie.
Notebook sa začne predávať tento mesiac za 2899 eur.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila Black Friday zľavy 124
- Rusi predstavili svojho AI robota, spadol im priamo pri prezentácii 102
- Valve predstavilo Steam Frame, Steam Controller a Steam Machine 185
- Nolan priniesol fotky zo svojho nového filmu Odyssey 47
- RECENZIA: Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2 26
- Rockstar oficiálne ohlásil Red Dead Redemption pre Xbox, PS5 a Switch 2 spolu s mo 39
- Phil Spencer z Xboxu reagoval na kroky Valve - hovorí, že možnosti hráčov a vývojá 57
- Sony prináša oficiálny PlayStation monitor 48
- Bude Ubisoft odpredaný? 51
- Asus predstavuje exkluzívnu grafickú kartu ROG Matrix RTX 5090 s cenou 3 999 dolár 46 zobraziť viac článkov >













