NetherRealm Studios pripravuje niečo nové |
Autori Mortal Kombat a Injustice pracujú na novej značke.
Namiesto E3 tu tento rok máme herné informácie roztrúsené v množstve streamov, predstavovačiek, Q&A a v ďalších formátoch. Aj keď sa časť toho snažia dostať pod hlavičku Summer Game Fest, množstvo detailov môže uniknúť. To je aj prípad aktuálneho vyhlásenia Eda Boona, kreatívneho riaditeľa v NetherRealm Studios. Tomu v živom SummerGameFest Q&A streame pokladal otázky Geoff Keighley a dostali sa aj tomu, ako je možné, že NetherRealm Studios stále baví robiť na Mortal Kombat hrách.
Ed povedal, že sa séria stala ich značkou. Je to už niečo ako Marvel filmy, kde nikto neočakáva, že Marvel filmy len tak skončia, budú už prichádzať stále. Vždy sa však k sérii radia vrátia aj vďaka tomu, že ju hráči majú stále radi, čo dokazujú aj predaje hry. Majú však chuť robiť aj na iných veciach, ako napríklad Injustice, či aj niečo úplne nové, na čom práve teraz pracujú. Viac ale neprezradil.
Uvidíme tak, čo nám autori Mortal Kombat prinesú, no je fajn vedieť, že nebudú rotovať len dve série, ale prinesú aj niečo svieže. Zatiaľ z úniku vieme, že ich prvou nextgen hrou bude Injustice 3.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 173
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 111
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20 zobraziť viac článkov >













