Spojenie EA Play a Game Passu bolo odložené na budúci rok |
Rok odkladov pokračuje aj na poslednú chvíľu a Microsoft odložil spojenie Game Passu a EA Play na PC.
Rok odkladov pokračuje aj na poslednú chvíľu a Microsoft odložil spojenie Game Passu a EA Play na PC. To malo byť spustené práve dnes. Ale Microsoft hovorí, že spravili rozhodnutie odložiť túto funkciu na PC do roku 2021. Chcú totiž ponúknuť čo najlepšie zapracovanie a potrebujú viac času, aby dokázali ponúknuť Xbox Game Pass zážitok.
Zatiaľ nevieme, presne prečo, či to celé v EA Desktop klientovi nefungovalo tak, ako sa plánovalo (ešte zjavne nemajú novú verziu hotovú, ešte je stále Origin klient), alebo sa rozhodli, že to nejako hlbšie zapracujú. Viac sa dozvieme budúci rok.
Spojenie má zaistiť predplatiteľom Game Passu na PC hrať aj všetky EA Play Vault tituly a teda staršie FIFA, NHL, NBA hry, NFS sériu, Mass Effect sériu, Battlefield. Predplatné samostatne stojí 4 eurá mesačne, ale viete si aj za 15 eur predplatiť EA Play Pro, kde máte rovno aj najnovšie tituly od EA. Táto časť nebude pridaná do Game Passu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 168
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 42
- Je DJka Gabriela Chiquin predlohou cover girl GTA VI? 66
- Porovnanie Vice City 2002 vs 2026 38
- Steam Machine ukazuje prvé CPU benchmarky, výkon je výrazne nad Steam Deckom, ale 66 zobraziť viac článkov >













