Knockout City môžu všetci hrať do levelu 25 zadarmo |
EA znovu zmenilo možnosti hrania Knockout City, svojej nedávno vydanej multiplayerovky so systémom vybíjanej.
Hru ponúka EA ako štandardne platenú, ale už pred vydaním ohlásilo možnosť hrať hru 10 dní zadarmo a teraz ešte pravidlá zjemňuje a umožňuje hrať zadarmo aj ďalej a to do levelu 25. Následne si musíte hru kúpiť, ak budete chcieť hrať ďalej. Respektíve si ju pustiť v predplatených službách, keďže je v EA Play a Game Passe.
EA sa už mohlo poučiť z predchádzajúcich hier ako Plants vs Zombies Garden Warfare 1 a 2 alebo Rocket Arena, že tieto veci treba dávať rovno free 2 play, inak aj ak sú kvalitné, majú problém preraziť a udržať si hráčov.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 261
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 229
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 225
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Switch Xbox Series X|S PS5 Vývoj: Velan Studios / EA Štýl: Šport
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













