Pozrel som si Xboxovú preview verziu Toca Race Driver 3 a musím povedať, že hra vyzerá znovu o trochu lepšie. Množstvá modelov áut s rozličnými jazdnými vlastnosťami, deštrukcia, vylepšené detaily prostredí. Je tu prakticky všetko, čo poznáte z predošlých verzii, len ešte zdokonalené, vylepšené a samozrejme rozsiahlejšie. Pribudlo niekoľko nových typov sérií vozidiel, potešia F1 formule, staré historické formule a samozrejme aj nové trate a nový príbeh. Okrem príbehu teraz má šancu zaujať aj Open Wheel séria, kde sa prepracuvávate z motokár, až do kokpitu F1.
Pograboval som aj pár videí, kde vidieť môj lame racing (asi som to mal príliš na simuláciu nastavené :-)) a aj deštrukciu vozidiel. Napríklad pri závodoch na historických formulách môžete pri každej menšej zrážke prísť o koleso. Kolesá sa môžu aj ohnúť a rozčaptať, čím sa výrazne zníži možnosť ovládania vozidla Rovnako sa pri zrážkach ničí aj motor, prevodovka, tlmiče a ďalšie súčasti auta, ktoré sú úderom zasiahnuté. Autori to označujú ako najdetailnejší damage systém, aký kedy bol v hrách.
Hra bude určite úspešná, ponúka jedno z najlepších grafických prepracovaní racingových hier, kvalitnú simulačnú stránku a aj deštrukčnú. Hra vychádza na PC, Xbox a PS2 a hlavne na PC hra určite poteší pretože zatiaľ čo konzoly majú GT a Forzu, PC ostáva len táto séria (aj keď pre tých, kto nemajú radi okruhové racingovky, viac odporúčam rovnako prichádzajúci World Racing 2). Hra vyjde začiatkom februára 2006.
Videá - historické formule, US okruhové formule, ukážka tunningu auta, clio racing.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Assassin's Creed Black Flag Resynced 179
- Alza spustila nové mega zľavy 13
- Koniec diskov na PlayStation už Sony priniesol žalobu za viac ako 400 miliónov eur 118
- RECENZIA: DOOM: The Dark Ages | Revelations 14
- Zomrel Sam Neill, hviezda Jurského parku 45
- Vývojár GTA Trilogy priznáva, že fanúšikovia mali pravdu, aj keď nebola to všetko 22
- Šéfka Xboxu po masívnych prepúšťaniach mieri do poradnej skupiny americkej centrál 61
- Assassin's Creed Black Flag Resynced už predal 2 milióny kusov 80
- Don't Kill the Disc petícia sa blíži k 200 tisíc podpisom 114
- Assassin’s Creed IV: Black Flag Resynced je ukážkou toho, ako má vyzerať moderný r 160 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS2 Xbox Vývoj: Codemasters / Codemasters Štýl: racing Web: domovská stránka hry
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















