Nový šéf Blizzardu už rieši kultúru vo firme, hovorí, že zamestnanci sú pre nich prioritou |
Microsoft už má Blizzard pod palcom.
V Activision Blizzarde sa veľa vecí mení a po odkúpení Microsoftom sa toho zmení ešte viac. Teraz to potvrdil aj šéf Blizzardu, ktorý je od nedávna Mike Ybarra a napísal k tomu rozsiahly blog s novými prioritami, ktoré sa menia. Môžete si ho prejsť na ich stránke, v zásade vymenili ľudské zdroje, pridali vedúceho pre kultúru vo firme atď. Je to všetko na opravu vecí, ktoré tam boli za starého vedenia zlé.
Čo je ale zaujímavé, Mike Ybarra prišiel do firmy z Microsoftu a to spolu s Rodom Fergusonom. Kde zatiaľ čo sa Mike veľmi rýchlo dostal do vedenia celej firmy, Rod vedie Diablo značku. Či už je to náhoda, alebo nie, Microsoft to tam už má podchytené a už sa pracuje ako na zlepšení kultúry firmy, tak aj vývoja.
Môžeme čakať, že minimálne Rod Ferguson sa postará o Diablo. Predtým mal pod palcom Gears of War značku, s ktorou z Epicu prešiel do Microsoftu. Aj keď to, či Diablo IV príde tento rok, je ešte otázne. Nevieme, v akom stave vývoja sú a či si to nenechajú na vydanie už pod Microsoftom. Určite však tento rok čakáme mobilné Diablo.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 17
- RECENZIA: Ninja Gaiden 4 41
- RECENZIA: The Outer Worlds 2 37
- Samsung: Miniaturizácia procesorov už takmer skončila, ďalšie zmenšenia už ponúknu 69
- Shuhei Yoshida tvrdí, že grafický výkon v PlayStation konzolách dosiahol svoj limi 73
- RECENZIA: Darkenstein 3D 11
- Sarah Bond: Nový Xbox bude veľmi hi-end a veľmi prémiový 110
- Battlefield 6 predstavuje prvú sezónu 79
- Warner Bros predaj už láka veľkých hráčov - Apple, Netflix, NBC Universal, Amazon 44
- Článok: Samsung Galaxy S25 FE 9 zobraziť viac článkov >














