Elden Ring už má ultrawide fix a aj framerate unlock mod |
Ako zvyčajne od Fromsoftware ani pri Elden Ring nemôžete čakať optimalizáciu alebo širšiu podporu funkcií v ich hrách.
HRY > NOVINKY >
Ako zvyčajne od Fromsoftware ani pri Elden Ring nemôžete čakať optimalizáciu alebo širšiu podporu funkcií v ich hrách. A ani ju nedostanete. Chýba napríklad aj možnosť hrať hru v ultrawide formáte. Ale aspoň toto viete upraviť.
Síce zrejme nie pre kooperáciu, keďže to bude zásah do hry, ale pre singleplayer nemáte problém ísť cez flawless widescreen utilitu. Tá vám umožní nadefinovať si vlastný pomer strán.
Zároveň, keď už budete pri modovaní, môžete si aj odomknúť framerate, zatiaľ cez experimentálny mod. Framerate je totiž štandardne uzamknuté na 60 fps.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- GTA 6 má dostať aj pokročilý systém procedurálne rozbíjateľného skla 37
- Prichádzajúca Assassin's Creed hra nás zavedie do troch rôznych regiónov 33
- V Číne zažili kolaps ceny DDR5 pamätí, zlacneli aj o 30% za jeden deň 28
- Sony zvyšuje ceny PS5, PS5 Pro a PlayStation Portal 197
- GeForce RTX 60 Rubin plánuje dvojnásobný výkon ray-tracingu a tretinový rast raste 86
- Ceny RAM pamätí postupne mierne klesajú 28
- Warhorse má podľa zákulisných informácií pracovať na open-world hre zo sveta Pána 44
- Článok: Poco X8 Pro 12
- RECENZIA: Heroes of Science and Fiction 7
- Akcie pamäťových firiem klesli - Google predstavilo TurboQuant, algoritmus na komp 12 zobraziť viac článkov >












