PRIHLÁS

Stranger webstránka a informácie

pridal uni 27.12.2005 o 13:33 pod hry
HRY > NOVINKY >

Spoločnosť Fireglow pripravuje nové RPG z fantasy prostredia s názvom Stranger. O projekte sa hovorilo už v roku 2004, ale potom na chvíľu upadol do zabudutia. Hráč ovláda niekoľko herných charakterov, hrdinov, s unikátnymi schopnosťami a osobnosťou. Okrem nich si môže najímať aj ďalšie postavy podľa vlastného uváženia. Herný svet tvoria dve časti - horúce a nehostinné podzemie a studené pláne na povrchu. Po krajine sa pohybujú postavy a kmene, s ktorými môže hráč spolupracovať, alebo viesť konflikty. Tvorcovia ponúknu pokročilú bojovú taktiku s možnosťou úpravy možností, ktorá bude ústretová voči pokročilým hráčom aj začiatočníkom.

Boje budú zahrňovať rôzne pokročilé pohyby a manévre, nájdete tu aj lietajúce charaktery a samozrejme nebude chýbať mágia. Mágia bude zohrávať veľkú úlohu a do značnej miery bude ovplyvňovaná prostredím a pravidlami, ktoré závisia od sveta, kde sa používa. Produkt bude obsahovať atraktívnu kampaň pre jednotlivca a dynamický multiplayer, kde sa budú boje odohrávať na niekoľkých lokalitách súčasne. Nebude chýbať ani flexibilná kamera, špeciálne efekty a kvalitne spracované animácie postáv a prostredia.

V prípade záujmu si pozrite obrázky v našej galérii a navštívte novú oficiálnu stránku projektu. Nájdete tam fórum, zábery z hry, trailery a podrobnejšie informácie o titule.





Stranger webstránka a informácie Stranger webstránka a informácie Stranger webstránka a informácie Stranger webstránka a informácie Stranger webstránka a informácie Stranger webstránka a informácie
Páči sa mi!






na
PC

Vývoj: Fireglow Studio
Web: domovská stránka hry
Dátum vydania: 30. november 2007
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Oplatí sa kúpiť xiaomi mix fli... (2)
Zdravíčko môj aktuálny telefón už dosluhuje a poze...
|Playstation 3 (7)
Ahojte, nedávno som si kúpil z bazáru PS3 čisto kv...
|Herné slúchadlá - čo máte vy ?... (12)
Čaute, len tak zo zaujímavosti, aké herné slúchadl...
|Vplyv prerušenia hrania digitá... (7)
Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať, či si myslíte...
|Resident evil 2 (3)
Za mňa najlepšia časť z celej Resident Evil série,...
|Screenshots (64093)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Filmy filmy filmy film... (47790)
O filmoch. Hádam chápete....
|Must see (41896)
Su veci ktore sa slovami opisat nedaju a preto pat...
|Serialy (17222)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Hlavná diskusia (33)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (44044)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk