Dying Light 2 v Chapter 1 update pridá novú príbehovú kapitolu a fotorežim |
Po predchádzajúcom odložení konečne prichádza nová príbehová kapitola s názvom „Po stopách Nightrunnera“. Tá prinesie do základnej hry okrem iného komunitné udalosti, nových nepriateľov a nové misie.
Do hry prichádza aj dlho žiadaný režim fotografovania, ktorý je možné spustiť vo väčšine situácií okrem niektorých zložitých parkourových manévrov. Tak, ako aj v iných hrách, ktoré už fotorežim v sebe majú, aj v Dying Light je možné manipulovať s clonou, vzdialenosťou zaostrenia, zoomom a rolovaním, ako aj s úpravami farieb, teplotou, expozíciou, sýtosťou alebo kontrastom.
Aktualizácia má v sebe aj množstvo potrebných opráv chýb a sľubuje zlepšený výkon na Playstation konzolách a vylepšenú stabilitu v kooperatívnom móde.
Páči sa mi! (+4)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Aké PC zložiť v roku 2026? Ako sa zvýšili ceny? 108
- Prvé zábery z nového Highlander filmu s Henrym Cavillom 36
- Celá prvá séria Fallout seriálu je voľne dostupná na YouTube 21
- Podľa analytika Goldman Sachs je to len začiatok: ceny RAM prudko rastú a zdražova 91
- Koľko vyjde zloženie PC zostavy s DDR4 pamäťami? 30
- RECENZIA: Sacred 2 Remaster 10
- GTA VI možno nebude mať pri vydaní fyzickú verziu 96
- Ktoré hry sú v Ubisofte ešte vo vývoji? 44
- Nové zľavy už boli spustené, môžete nakupovať 18
- W bude európska odpoveď na americké sociálne siete 93 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Techland / Techland Štýl: Akčná Adventúra
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














