Konzola Intellivision Amico je podľa CEO stále v príprave |
Intellivision CEO Phil Adam tiež potvrdil, že si obnovili používanie značky na patentovom úrade.
pridal matus_ace 6.7.2022 o 13:36 pod hry
HRY > NOVINKY >
S konzolou Intellivision Amico to nevyzerá dobre. Na pozadí spoločnosti sa diali veľké personálne rošády, spoločnosť nenašla investorov a prišlo aj na prepúšťanie. Taktiež obchody už rušili predobjednávky hráčom a to nie sú dobré signály. Pred niekoľkými dňami prišla aj správa, že Americký úrad pre patenty a ochranné známky (USPTO) eviduje značku ako opustenú, keďže spoločnosť nepožiadala o jej predĺženie.
Teraz už je značka zase aktívna a Intellivision CEO Phil Adam tvrdí, že stále pracujú na konzole. Aj keď stále nevieme, kedy konzola vyjde a čo vlastne ponúkne, keďže roky odkladov sa postarali o tom, že je plánovaný hardvér už poriadne zastaraný.
Zdroj:
assets-prd.ignimgs.com
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 278
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 271
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 294
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107 zobraziť viac článkov >













