Pre Dead Space Remake sa už pripravuje prvý patch |
Autori potvrdili prípravu fixov, hlavne pre zlé VRS na PS5, ako aj možnosť vypnutia VRS na PC.
HRY > NOVINKY >
Autori potvrdili prípravu fixov, hlavne pre zlé VRS na PS5, ako aj možnosť vypnutia VRS na PC. Hlavne totiž na PS5 ničí softvérová implementácia VRS kvalitu vizuálu, kde shadery sú niekedy príliš veľké, čo následne rozmazáva obraz. Pri Xboxe to až tak viditeľné nie je.
VRS je variable shading rate a je určené na šetrenie výkonu, ale s tým, že by sa to malo použiť len v oblastiach, ktoré nie sú výrazne na očiach.
Zároveň aj na PC sa používatelia sťažujú, že sa funkcia nedá vypnúť v nastaveniach. Ale tam stačí editovať konfiguráciu. Plus na PC používajte FXAA a nie DLSS alebo FSR, v tomto prípade je FXAA najkvalitnejšie.
Zdroj:
www.reddit.com
Páči sa mi! (+3)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Forza Horizon 6 117
- Alza rozbehla nové zľavy 20
- GTA 6 predobjednávky možno budúci týždeň nebudú, Rockstar sa vraj nechystá rozposi 67
- RECENZIA: Whirlight - No Time To Trip 2
- Sony dvíha cenu PS Plus predplatného 115
- The Expendabelles bude ženský spin-off The Expendables 78
- Subnautica 2 odštartovala obrovským úspechom, za hodinu predala milión kópií 41
- Strauss Zelnick uviedol, že súčasný termín vydania hry GTA 6 znamená 18-mesačné me 41
- Článok: Honor Magic8 lite 7
- Warhorse potvrdilo svoje dve nové hry - Kingdom Come a Middle Earth RPG 75 zobraziť viac článkov >











-1-a-m.jpg)


