Motive plánuje pokračovať v sérii Dead Space |
EA Moive tím už má nápady na to, kam by chcel so sériou ďalej ísť.
V rozhovore pre magazín GQ tento týždeň povedal Phil Ducharme, senior producent pre remake Dead Space, že tím EA Motive má nápady, kam by chcel sériu posunúť a čoskoro sa bude schádzať s vedením EA, aby predložil svoje návrhy.
„Máme nápady, to je isté. Dokončíme tento týždeň, ubezpečíme sa, že launch prebehol dobre a že bude čo najmenej technických problémov. Potom pôjdeme na dovolenku a potom sa stretneme s EA, aby sme diskutovali o tom, čo bude ďalej.“
Remake hry Dead Space obsahuje tajný koniec, čo by mohlo naznačovať smer, ktorým by nový ďalší Dead Space mohol ísť, aj keď práve tento alternatívny koniec (ktorý si odomknete až pri prejdení hry na New Game +) je lepšie previazaný s úvodom dvojky. Je ale tiež možné, že sa v EA budú chcieť zamerať na iné projekty, ako je napríklad Iron Man hra od Motive. Až čas ukáže, či sa dočkáme aj ďalšej Dead Space hry.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 294
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 62
- Aký monitor si vybrať za 100, 200, 400 alebo 1000 eur? Aký rozmer, obrazovku a pom 110
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 45
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- Battlefield ukazuje základ svojej hrateľnosti - deštrukciu 28
- X-Files reboot je už v príprave 65 zobraziť viac článkov >