Hell Pie na Switchi vyjde v limitovanej edícii |
Jedno z indie prekvapení minulého roka môžete mať v limitovanej podobe na svojej poličke.
Hell Pie je jedno z príjemných indie prekvapení minulého roka. Je to obscénna 3D akčná platformovka plná situačného humoru, kde sa z vás stane démon, ktorý musí Satanovi upiecť koláč. Určite si prečítajte našu recenziu, tam sa o hre dozviete viac.
Vývojári zo Sluggerfly sa teraz spojili so SRG, aby spoločne priniesli hru aj v limitovanej podobe, konkrétne na Nintendo Switch. Limitka pôjde do predaja 23. februára v dvoch podobách a v celkovom náklade len 4000 kusov. Z toho 2000 kusov bude štandardná edícia a 2000 kusov bude Steelbook edícia.
Štandardná edícia bude stáť €40.44 a ponúkne kompletný obsah hry na cartridgi, farebný manuál, interný art, zberateľské karty a nálepku. Steelbook edícia bude stáť €57.29 a okrem steelbooku k tomu pridá aj pohľadnicu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 115
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Headup / Sluggerfly Štýl: Akcia
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














