Robocop: Rogue City sa odkladá |
Robocop si dá ešte chvíľu pauzu, kým vyrazí očistiť ulice od zločinu.
HRY > NOVINKY >
Tak trochu sme tušili, že Robocop: Rogue City nakoniec nestihne sľubovaný termín vydania v septembri. Hra sa síce na Gamescome predviedla, ale len pomerne ľahko, navyše ani nerozbehla ani poriadne svoju kampaň. No a už tu máme oficiálne potvrdenie odkladu od Naconu. Nový termín vydania je stanovený na 2. novembra, takže to nie je veľký odklad. Snáď teda bude stačiť autorom na to, aby hru doladili a dotiahli.
Páči sa mi! (+1)
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Gothic 1 Remake 112
- Blesk zničil hráčovi PC cez internetový kábel 66
- Alza rozbehla nové zľavy 39
- Filmová recenzia Deň odhalenia 34
- Recenzia na film Vládcovia vesmíru 9
- Ukážka hrateľnosti z racingovky Clutch 50
- Polhodina hrateľnosti z Fable ukazuje život v Albione, vzťahy, rodinu aj dôsledky 51
- Google predstavil nový zvukový AI model pre okamžitý jazykový preklad 10
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis ukázal hrateľnosť 30
- Šéfka Xboxu vie, že ďalšiu generáciu konzol nemôžu predávať za ceny cez 1000 dolár 93 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox Series X|S PS5 Vývoj: Nacon / Teyon Štýl: Akcia
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















