PRIHLÁS

Indické vody endgame obsahu pre Skull and Bones sú rozmanito rozbúrené a naše dojmy naďalej pozitívne

Už vo februári ožije jedinečná pirátska fantázia v rozmeroch, v akých sme ju ešte nezažili!

pridal Taiven 25.1.2024 o 18:00 pod hry
Indické vody endgame obsahu pre Skull and Bones sú rozmanito rozbúrené a naše dojmy naďalej pozitívne

HRY > NOVINKY >

Len ťažko uveriť, že pirátska posádka bájnej lode menom Skull and Bones už napína jej plachty a chystá sa pomaly na februárovú epochu do Indického oceánu. Po takmer siedmych rokoch vývoja sme sa konečne dostali po nespočetných odkladoch a reštartoch nielen k minuloročnému, pozitívne ohlasy vyvolávajúcemu Beta testu, ale aj k ukážke rozsiahleho Endgame obsahu. Nedávno sme sa totižto mali možnosť zúčastniť trojhodinovej seansy, počas ktorej nás pozitívne naladený Oscar z Ubisoftu previedol endgame obsahom pre ich 16. februára vyplavujúce sa dobrodružstvo.

Indické vody endgame obsahu pre Skull and Bones sú rozmanito rozbúrené a naše dojmy naďalej pozitívne

Vzdialené hranie na serveroch vývojárov vždy vo mne vyvoláva obavy, avšak napriek tomu, že na kompresii nahrávky sa kvalita veľmi neodrazí, hra vyzerala skutočne veľmi dobre. Avšak nielenže ponúkla veľmi pekné scenérie, ale aj stabilné snímkovanie a nedošlo ani k očakávanej fragmentácii obrazu. Až na absolútne minimálne lagy som nenarazil na žiadne výrazné bugy či glitche a čo sa hrateľnosti týka, tú sme si bližšie popísali už v našom predchádzajúcom článku. Tentokrát sme sa aj vzhľadom na apelovanie na silné sociálne zameranie titulu vydali v tíme až troch nebojácnych pirátskych novicov popasovať s divokými vodami a ich výzvami.

Indické vody endgame obsahu pre Skull and Bones sú rozmanito rozbúrené a naše dojmy naďalej pozitívne

Narazili sme v nich na nielen všadeprítomné obchodné, rybárske, pirátske či iné lode, ale aj sa občasné vodné monštrum, nejaké tie pevnosti a veže, no a samozrejme v úplnom závere sme zmazali z povrchu morského aj finálneho bossa prvej sezóny. Všetko, o čom som v skratke popísal vo vyššie uvedených riadkoch, je samozrejme zachytené na zázname z nášho hrania preview buildu pre endgame, ktorý zase nájdete nižšie. A keďže boli naše dojmy pozitívne, zostáva mi iba spýtať sa, či sa nakoniec vo februári stretneme na rozbúrených vlnách!





Páči sa mi! (+1)






PC
PS5
Xbox Series X|S

Vývoj: Ubisoft / Ubisoft
Štýl: Akcia / Co-op
Dátum vydania: 16. február 2024
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Vplyv prerušenia hrania digitá... (1)
Ahojte, chcela by som sa Vás opýtať, či si myslíte...
|Resident evil 2 (3)
Za mňa najlepšia časť z celej Resident Evil série,...
|Cronos the new dawn (1)
Poradíte mi prosímvás či táto hra je tak ťažká ako...
|Pc od alzy. (0)
Čaute chalani, oplatí sa toto pc kupovať za tú cen...
|Youtube-titulky problem (2)
Youtube uz niekolko dni a noci nefunguje automatic...
|Screenshots (63962)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Mini recenzie (6416)
Pravidla su jednoduche: Do subjektu date meno hry....
|Sector hraje ... (126924)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Hlavná diskusia (33)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Diskusia k hlasovaniu (sector) (11123)
Tu môžete rozviesť svoje zahlasovanie v sector hla...
|Svet, ukrajina, vojny ... (43331)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk