Nacon ukázal svoje športové aj simulačné hry |
Nacon poriadne rozširuje svoje portfólio.
Nacon je tu už pomerne dlho a posledné roky pomaly rástol. To platí pre kvalitu, ale aj rozsah produkcie, pričom teraz už zastrešuje väčšinu žánrov a zároveň si licencuje čoraz viac značiek či športov. Na svojej prezentácii to zhrnul v dvoch videách.
Simulačné hry zastrešuje pod Life značkou a už tam vyšli Garden Life či Chef Life, ale v príprave sú aj ďalšie hry, hlavne Ambulance Life a Taxi Life.
Športových fanúšikov chce zase Nacon osloviť svojimi licencovanými športovými hrami, kde síce nemá najväčšie licencie, ale stále zaujímavé - cyklistiku, motokros, pridal vytrvalostné preteky a ďalšie. Aktuálna ponuka zastrešuje hry Tour de France 2024, Tiebreak: The Official Game of the ATP and WTA, Rugby 24, Pro Cycling Manager 2024, Session: Skate Sim a MXGP, kde sa nového ročníka dočkáme niekedy tento rok.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis a Tomb Raider: Catalyst oficiálne predstavené 108
- Budú toto tituly z vianočnej rozdávačky Epicu? Bude rozdávať aj RDR2? 49
- Nové zľavy pred Vianocami 30
- Mobily so 4GB pamäťou sa vrátia, niektoré hi-endy zrejme klesnú na 12GB 87
- Hogwarts Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 33
- RECENZIA: Terminator 2D: NO FATE 58
- Avatar: Oheň a Popol má zatiaľ najnižšie hodnotenia zo série 40
- Half-Life 3 má byť launch hrou pre Steam Machine, vydanie cieli na jar 2026 71
- Tomb Raider: Legacy of Atlantis bude názov novej Tomb Raider hry 45
- Takto vyzerá Witcher 3 s AI filtrom 49 zobraziť viac článkov >












