Goat Simulator 3 vás v novom DLC zoberie na cestu naprieč multiverzom |
Multiverse of Nonsense DLC bude založené na humore a vyjde už o pár dní.
Coffee Stain Publishing a Coffee Stain North oznamujú, že do hry Goat Simulator 3 prichádza prvé DLC DLC Multiverse of Nonsense, ktoré bolo odhalené na Future Games Show. DLC vychádza 19. júna a vyzve hráčov, aby zachránili vesmír jediným spôsobom, akým to dokáže len koza.
Multiverse of Nonsense sa odohráva v úplne novom svete, ktorý môžu hráči preskúmať - od kresleného mestečka, cez metropolu, kde sú kozy ľuďmi a ľudia kozami, až po mytologické mesto na vrchole hory. Aj keď bude dostatok času na preskúmanie tohto obrovského nového sandboxu, DLC hráčov prevedie aj lineárnym príbehom, v ktorom budú musieť zbierať sériu drahokamov návštevou rôznych miest cez trhliny Multiversa, pričom nikdy nebudú vedieť, kde skončia...Cieľ? Obnoviť poriadok vo vesmíre.
Hráči sa môžu tešiť aj na množstvo nového kozieho vybavenia, vzrušujúci herný crossover s ďalším významným titulom vydávaným spoločnosťou Coffee Stain, ako aj na odkazy na iné významné franšízy a najžiadanejší komunitný kozí skin všetkých čias - Capybaru.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 295
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- Grafických kariet je na skladoch stále viac, už dostanete aj RTX 5070 Ti za lepšie 62
- Aký monitor si vybrať za 100, 200, 400 alebo 1000 eur? Aký rozmer, obrazovku a pom 113
- Takto bude vyzerať iPhone 17 Pro s obalom 64
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 48
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Porovnanie druhej epizódy The Last of Us season 2 seriálu s hrou 42
- Battlefield ukazuje základ svojej hrateľnosti - deštrukciu 28
- RECENZIA: Lost Records: Bloom & Rage 11 zobraziť viac článkov >
PC
PS5 Xbox Series X|S Vývoj: Coffee Stain studio / Coffee Stain studio Štýl: Akcia
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|