Jeden z najvyšších šéfov v Bungie bol vyhodený za obťažovanie |
Chris Barrett bol vo firme od rok 1999, naposledy viedol Marathon projekt.
pridal saver 29.8.2024 o 11:09 pod hry
HRY > NOVINKY >
Chris Barrett, šéf Marathon projektu, v marci náhle opustil Bungie a až teraz sa dozvedáme prečo. Bol totiž obvinený z obťažovania a osem žien z firmy na neho podalo sťažnosť. Mal im posielať záplavy textových správ s osobným obsahom. Pritom o vyhodení Barnetta nepovedali ani Marathon tímu. Bolo im povedané, že je na dovolenke.
Bungie má samo o sebe problémy a toto mu nepomohlo a nepomohlo to ani Marathonu. Ten už bol odložený a podľa informácií na tom nie je dobre. Stále však majú čas dať ho dokopy, ale ak im to nevyjde, Bungie postupne skončí alebo sa z neho stane len podporné štúdio. Bude prepúštať a Sony si ľudí rozoberie na iné projekty, nakoniec už s tým začalo.
Zdroj:
www.bloomberg.com
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 282
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 276
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 102
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >














