Oceánografická séria Beyond Blue s novou hrou prichádza do VR |
Preskúmajte nádherný oceán nášho sveta v hre, ktorá je založená na realite a odohráva sa v neďalekej budúcnosti ľudstva.
Hra Beyond Blue: After the Storm, na ktorej vývoji sa podieľa štúdio Chaos Theory Games a ktorá bude uvedená na trh v januári 2025 pre headsety Meta Quest, vás opäť posadí do potápačského obleku hlbinnej prieskumníčky a vedkyne Mirai (s hlasom Eriky Ishii), ktorá objavuje nádherný oceánsky svet založený na realite a zasadený do nie príliš vzdialenej budúcnosti ľudstva.
Keď silná tropická búrka poškodí podmorskú výskumnú stanicu, Mirai a jej posádka sú požiadaní, aby pomohli napraviť škody a poskytli pomoc tvorom v okolitej biosfére. To, čo tam odhalia, je nebezpečnejšie, než si mohli myslieť, a na nápravu budú potrebovať všetky svoje schopnosti a pomoc nečakaného spojenca.
V úplne novom zážitku vyvinutom pre VR spolu s konzultáciami s poprednými vedeckými odborníkmi na oceány, ako je morská biologička Dr. Erika Woolsey (hlavná vedkyňa a spoluzakladateľka spoločnosti The Hydrous), v hre budete plávať jedinečnými biómami a komunikovať so skutočnými tvormi, ktoré len málokto videl naživo.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Múmia 4 potvrdila návrat Beniho a Ardetha Baya 30
- V Múmii 4 sa má vrátiť aj Arnold Vosloo ako Imhotep 30
- Saudská skupina dokončila kúpu EA za 55 miliárd dolárov 48
- GTA VI prinesie rozšírenú ukážku na Netflix a to 27. augusta 107
- V EÚ začali platiť nové pravidlá práva na opravu, výrobcovia musia pomôcť aj po zá 49
- Spider-Man: Brand New Day podľa odhadov otvoril na 927 miliónoch dolárov 43
- 10 hier, ktoré posunuli hranie vpred 28
- Sony tvrdí, že PS zostane lacnejšia ako herné PC aj po prechode na digitálne hry 201
- Xbox konzoly už zvýšili ceny 73
- Return to Castle Wolfenstein je po 24 rokoch v Nemecku konečne dostupný bez cenzúr 13 zobraziť viac článkov >
|
Vývoj: E-Line Media / Chaos Theory Games Štýl: Simulácia
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














