Sony predviedla fight stick FlexStrike |
Ukazuje ho hráčom na Evo 2025.
Sony odhalila nové detaily o svojom pripravovanom fight stick ovládači pre bojovky, ktorý ponesie názov FlexStrike. Zariadenie, pôvodne známe ako Project Defiant, sa svetu po prvý raz ukáže na prestížnom turnaji EVO 2025, ktorý sa koná od 1. do 3. augusta v Las Vegas.
FlexStrike bude kompatibilný s PlayStation 5 aj PC a Sony potvrdila, že ho plánuje uviesť na trh v priebehu budúceho roka. Cena zatiaľ zverejnená nebola, no súčasťou balenia bude aj praktická taška na prenášanie.
Ovládač ponúkne bezdrôtové aj USB-C pripojenie, nabíjateľnú batériu (jej výdrž zatiaľ nebola upresnená) a odolné ergonomické vyhotovenie. Zaujímavosťou sú aj vymeniteľné ohraničovače (restrictor gates) - štvorcové, kruhové a osemuholníkové - ktoré sa dajú jednoducho vymeniť bez použitia náradia.
Sony tvrdí, že FlexStrike je navrhnutý pre súťaživých hráčov - ponúkne vlastný digitálny stick, mechanické tlačidlá a praktický úložný priestor pre adaptér PlayStation Link aj ďalšie príslušenstvo priamo vo vnútri zariadenia. Fight stick sa tak bude dať ľahko prenášať na turnaje, lokálne herné večery či k priateľom.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 272
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 263
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 282
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >













