Minecraft Dungeons II bolo práve ohlásené, príde na jeseň |
Na aktuálnom Minecraft Live evente bolo ohlásené pokračovanie kooperačnej dungeon verzie.
Microsoft ohlásil Minecraft Dungeons II, teda priame pokračovanie akčného RPG Minecraft Dungeons, ktoré vyšlo ešte v roku 2020. Novinka má nadviazať na prvý diel a opäť staviť na súboje, zbieranie výbavy a kooperáciu vo svete Minecraftu, tentoraz však s novými lokalitami, väčšími výzvami a podľa autorov aj intenzívnejšími stretmi.
Hra prinesie úplne nové dobrodružstvo, v ktorom sa hráči vydajú do doteraz nevidených oblastí univerza Minecraftu. Nebudú chýbať súboje s vysokými stávkami, množstvo lootu a možnosť hrať spoločne až so štyrmi hráčmi, teda s tromi ďalšími priateľmi v kooperácii.
Minecraft Dungeons II má vyjsť ešte tento rok na Xbox Series X/S, PlayStation 5, Nintendo Switch, Nintendo Switch 2, Steam, Xbox na PC a tiež v Game Passe. Ďalšie detaily chcú autori zverejniť neskôr.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Diablo IV: Lord of Hatred 77
- RECENZIA: The Division: Resurgence 29
- Ruský procesor Irtysh importovaný z Číny sa predstavil na Witcherovi 63
- V Rockstare majú teraz pri dokončovaní GTA 6 drsné nadčasy 93
- Hogwars Legacy je teraz zadarmo na Epic Store 13
- GTA VI nebude mať skutočné značky, Take-Two potvrdilo pokračovanie tradície série 46
- Take-Two vysvetľuje, prečo GTA VI príde najskôr na konzoly a až neskôr na PC 102
- RECENZIA: Crown of Greed 2
- Článok: Samsung Galaxy A57 5
- Tvorca Falloutu varuje: hráči prestávajú premýšľať, názory im diktujú influenceri 83 zobraziť viac článkov >
|
PC
Xbox Series X|S PS5 Switch 2 Switch Vývoj: Microsoft / Mojang Štýl: RPG / Co-op
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















