Hours of Victory sa ukázalo na nových obrázkoch, ktoré sa už kvalitou zlepšujú a ukazujú, že hra je naozaj na Unreal 3 engine. Vo víre druhej svetovej vojny potešia hlavne extrémne realistické snehové vločky. Ale nie o tom bude hra. Hours sa svojou tematikou a spracovaním zrejme zaradí ku klasikám ako Medal of Honor, Call of Duty a Brothers In Arms, len prinesie do vojny trochu trochu vlastného štýlu.
Hra ponúkne bojiská druhej svetovej vojny v Severnej Afrike a Európe, kde sa budete snažiť prekĺznuť ako člen jednotky OSS (stealth, sabotáž), prestrieľavať ako člen britskej tajnej služby (útok), alebo snipovať ako Army Ranger (sniper, demolície). Každá z postáv bude mať vlastné špecializácie, úlohy a vlastný štýl hry. Budete používať rozmanité zbrane a vozidlá. Hre nebude chýbať multiplayer cez Xbox Live. Hra je zatiaľ ohlásená len na Xbox360.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 173
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 111
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 46
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 20 zobraziť viac článkov >












