Nothing Ear (3a) chcú „odfotiť“ zvuk - nové slúchadlá pridávajú nahrávanie momentov aj hovorov |
Novinka kombinuje výrazný dizajn, AI funkcie a Hi-Res Audio za cenu 99 eur.
Nothing pokračuje v rozširovaní svojej (a) série a s modelom Ear (3a) sa opäť snaží spojiť výrazný dizajn s experimentálnymi funkciami. Nové slúchadlá cielia na používateľov, ktorí chcú mať technológiu nielen ako nástroj na počúvanie hudby, ale aj ako súčasť každodennej digitálnej „pamäte“.
Najväčšou novinkou je funkcia Audio Snapshot. Slúchadlá majú 32 MB interného úložiska a umožňujú gestom „pinchu“ zachytiť krátky úsek prehrávaného obsahu - vrátane momentu tesne pred a po aktivácii. Výsledok sa uloží ako zvukový výrez, ktorý sa automaticky synchronizuje s aplikáciou Nothing X. Tam ho možno ďalej prehrávať, upravovať, zdieľať alebo prepisovať do textu, vrátane tvorby citátových kariet.
Okrem toho Ear (3a) ponúkajú aj nahrávanie hovorov a meetingov priamo zo slúchadiel. Funkcia dokáže zachytiť až približne dve hodiny záznamu a pri aktivácii upozorní všetkých účastníkov hovoru. Ide o krok, ktorý posúva slúchadlá bližšie k „záznamníku v ušiach“, čo je v tejto kategórii skôr nezvyčajné.
Po hardvérovej stránke novinka stojí na väčších 12 mm dynamických meničoch, podpore Hi-Res Audio Wireless s LDAC a aktívnom potlačení hluku až do 45 dB. Výrobca tvrdí, že vylepšil aj ANC algoritmus, ktorý lepšie filtruje najčastejší ruch v pásme 400 až 2000 Hz. Nechýba ani Spatial Audio, ktoré rozširuje stereo obraz do širšej zvukovej scény.
Výdrž sa pohybuje na úrovni až 42 hodín s nabíjacím puzdrom (a 25 hodín pri zapnutom ANC), pričom päťminútové nabíjanie má priniesť približne hodinu prehrávania. Dizajn zostáva transparentný v štýle značky Nothing, doplnený o nové farebné varianty vrátane ružovej, čiernej, bielej a žltej. Cena 99 eur za niečo také nie je vôbec zlá.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Takmer všetci klienti známej hernej právničky už chcú v zmluvách zákaz generatívne 57
- Ďalší GTA VI leak ukazuje prelet lietadlom nad mestom 177
- Skupina stojaca za únikom GTA 6 vyhlásila vojnu vydavateľom. Má aj vlastný „manife 139
- Aktuálny leak GTA 6 odhaľuje nové detaily. Rockstar zjavne posúva DNA série ďalej 60
- Takto má vyzerať mapa GTA VI, objavili sa aj leaknuté videá 107
- RECENZIA: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Cost of Hope 87
- Úniky GTA 6 pripravili Take-Two za jediný deň o takmer miliardu dolárov 125
- GTA VI leaky pokračujú ďalším videom 215
- Alza spustila nové zľavy 9
- RECENZIA: The Sinking City 2 15 zobraziť viac článkov >















