Zdá sa, že je to už hotová vec a stratégovia sa môžu tešiť na Warhammer: 40K: Dawn of War 2, hoci skôr, ako budúci rok to určite nebude. Prvé fakty o tejto hre priniesol belgický magazín PC Gameplay v interview s producentom Markom Noseworthym. Oficiálne bude hra ohlásená pravdepodobne nasledujúci mesiac a očakáva sa článok v tomto zmysle v časopise PC Gamer. Zhromaždili sme prvé informácie, takže si môžete urobiť základný obraz o tom, čo hra ponúkne.
Dawn of War 2 bude fungovať na Essence 2.0 engine s podporou Havok fyziky a hra bude optimalizovaná pre DX10 a multijadrové procesory. Medzi prostrediami budú zničené mestá, púšte, džungle a hory. Zatiaľ boli potvrdené dve rasy - Orkovia a Vesmírna pechota - v hre ich však určite bude viac, hoci ani samotní tvorcovia ešte nemajú celkom ujasnené, ktoré. Hráči si budú môcť zahrať kooperatívnu kampaň za dve uvedené rasy, každá jednotka bude mať vlastné meno.
Relic chce na konci každej misie odmeniť hráčov doplnkovou výstrojou a bonusovými objektmi. Počas ťaženia môžete všetky misie absolvovať s tými istými tímami, ktoré budete prenášať. Hráč ale bude môcť ovládať maximálne šesť družstiev, zatiaľ je to špecifikované v prípade kampane, nie je isté, či aj v iných režimoch. Misie budú závislé od prežitia vodcov tímov. Kampaň Vesmírnej pechoty bude koordinovaná z vesmírnej lode a misie budú farebne vyznačené na planéte.
Jednotky budú môcť okupovať budovy a taktiež hra bude využívat AI a systém krytia, aký poznáme z Company of Heroes. Zatiaľ nebola reč o žiadnych námorných a leteckých jednotkách. Na produkte sa pracuje už od septembra 2006 a skupinu vývojárov predstavuje 55 ľudí. Dawn of War 2 bude mať premiéru v roku 2009 alebo neskôr.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 159
- Nové Alza dni zľavy spustené 22
- 3000-dolárové RTX 5090 sú pre plebs, 500-tisícová zlatá RTX 5090 je práve pre vás 58
- Rockstar možno nechtiac naznačil návrat GTA 4 a Red Dead Redemption 2 vo vylepšený 60
- Seriálový Harry Potter sa ukázal, už padla prvá klapka 64
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Porovnanie Ghost of Yotei s Ghost of Tsushima 77
- Meta pri ťahaní AI expertov nešetrí, zobrala vedúceho vývoja z Apple a dala mu 256 40
- Porovnanie výkonu PS5 Pro s RTX 5060 Ti a Radeon 9060 XT 128
- Bethesda pripravuje niekoľko Fallout hier 59 zobraziť viac článkov >
PC
Vývoj: THQ / Relic Entertainment Štýl: Stratégia / Realtime Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|