SSD disk pre hráčov |
Firma Fusion-io zameraná na výrobu rýchlych SSD predstavila špeciálnu verziu svojho ioXtreme PCI-e disku určeného pre hráčov.
Firma Fusion-io zameraná na výrobu rýchlych SSD predstavila špeciálnu verziu svojho ioXtreme PCI-e disku určeného pre hráčov. Disk má kapacitu 80 GB, je určený do PCI-E x1 slotu a jeho hlavnou výhodou je rýchlosť. Priemerná rýchlosť čítania je 520 MB/s, čo je vyše dvojnásobok oproti konkurencii (Intel X25-E dosahuje 246 MB/s).
Naopak, zásadnou nevýhodou modelu je, že v súčasnosti nepodporuje bootovanie, teda sa nedá použiť ako primárny disk. Fusion-io sľubuje, že bootovanie pridá v nadchádzajúcej verzii firmware, no nedočkavým záujemcom aj tak radšej odporúčame s kúpou ešte chvíľu vydržať.
Pod ioXtreme sa svojim menom podpísal aj Johnathan "Fatal1ty" Wendel, jeden z najznámejších svetových progamerov, ktorý je spájaný s luxusnými základnými doskami, zvukovými kartami a podobnými hi-tech zariadeniami. Možno aj kvôli menu Fatal1ty stojí model 900 dolárov.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Takmer 10 minút hrateľnosti z Mafia: The Old Country 158
- OpenAI o1 model sám seba skopíroval na externý disk, ako istotu pred vypnutím, Cla 73
- RECENZIA: System Shock 2: 25th Anniversary Remaster 39
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 157
- Nové Alza dni zľavy spustené 22
- 3000-dolárové RTX 5090 sú pre plebs, 500-tisícová zlatá RTX 5090 je práve pre vás 54
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Porovnanie Ghost of Yotei s Ghost of Tsushima 77
- Rockstar možno nechtiac naznačil návrat GTA 4 a Red Dead Redemption 2 vo vylepšený 53
- Porovnanie výkonu PS5 Pro s RTX 5060 Ti a Radeon 9060 XT 128 zobraziť viac článkov >