PGR dosiahla 7 miliónov, Blur dosiahne...? |
Bizzare ohlásilo celkový predaj svojej PGR série a je to slušných 7 miliónov a podobné predaje by chceli aj pri Blure a motiváciu naozaj majú.
Bizzare ohlásilo celkový predaj svojej Project Gotham Racing série a je to slušných 7 miliónov a podobné predaje by chceli aj pri Blure a motiváciu naozaj majú. Totiž majú zmluvu s Activisionom, ktorý ich nedávno kúpil za 67 miliónov dolárov, že ak Blur a ich ďalšie hry naplnia predajné očakávania dostanú ďalších 40 miliónov.
Momentálne je otázne, či ich Blur naozaj naplní, na E3 sa hra veľmi nepredviedla a hráčom veľmi nesadla. Veľa farbičiek, podivné efekty, ešte podivnejší štýl pretekov. Dokonca hru spomenul aj predstaviteľ EA, ktorý ju podľa svojich slov jednoducho nepochopil. Naproti tomu konkurenčná Split Second, podobne arkádová racingovka ale s impozantnou deštrukciou a akciou bola nie len pochválená ako hráčmi, ale aj recenzentmi a vyhrala aj Best of E3.
Bizzare to bude mať naozaj ťažké, zrejme sa aj po ohlasoch z E3 zamysleli nad tým čo robia, ale či ešte dokážu niečo do jesene zmeniť je otázne. No 40 miliónov je veľká motivácia a ak by aj Blur nevyšiel, môžu sa stále posnažiť na ich ohlásenej James Bond racing hre, ktorá môže mať lepšie predaje. Hlavne ak ju spravia viac v príjemnejšom a svetlejšom PGR štýle.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 61
- CD Projekt prvý raz ukázal The Witcher IV 345
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 125
- Fake AI startup používal k odpovediam 700 indických inžinierov 25
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- RECENZIA: F1 25 14
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67
- State of play bude dnes o 23:00 102 zobraziť viac článkov >
PC
PS3 Xbox 360 Vývoj: Activision / Bizarre Creations Štýl: Racing Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|