Windows Mobile 7 s výraznou podporou hier? |
Máme tu nové neoficiálne detaily okolo Windows Mobile 7 a vyzerá, že bude mať zaujímavé možnosti.
Máme tu nové neoficiálne detaily okolo Windows Mobile 7 OS (už sa označuje ako Windows Phone 7) a vyzerá, že bude mať zaujímavé možnosti z hľadiska vývojárov, aj užívateľov. Hlavne podpora XNA Game Studia poteší a rovnako aj podobné možnosti na Marketplace ako má Xbox Live, teda ku každej hre bude aj trial verzia.
- Windows Phone 7 bude ohlásený na MWC budúci týždeň
- bude podporovať Silverlight a aj XNA
- silverlight bude verzia 3.0 s elementami 4.0, plus mobilné špecifikácie ako senzory, touchscreen, kompas
- XNA aplikácie budú môcť byť písané v XNA GameStudio 3.1
- Silverlight aplikácie v Expression Blend 3.0 a Visual Studio 2010
- Microsoft vydá mobilnú verziu VS a Expression ako free
- systém bude mať ekvivalent .NET CF, ale nebude mať SQL
- systém bude mať izolované miesto na disku
- užívateľský interface sa volá METRO a je podobný ako Zune HD, ale s novou Štart obrazovkou
- nebude mať multitastking, bude mať MS Push notifikácie
- dátum vydania je naplánovaný na september 2010
- Microsoft nebude vydávať svoje zariadenie, ale bude kontrolovať výrobný proces
- firmy si nebudú môcť meniť Štart obrazovku
- browsovanie je momentálne rýchlejšie ako v iPhone 3G
- browser je postavený na IE7 kóde s IE8 funkciami
- pri spustení nebude v IE ani Flash ani Silverlight podpora
- systém bude mať plne integrované Xbox Live a možnosti kupovania hier
- mobil bude v Zune software pre hudbu, videá, fotky
- systém bude podporovať len inštalácie cez service markeplace
- MS ponúkne hosťované prostredia pre push notifikácie.
Zatiaľ sú to len pozbierané komenty z internetu, ale už budúci týždeň uvidíme, čo Microsoft ponúkne. Tento týždeň nás od Microsoftu čaká X10 konferencia s Xbox hrami.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 280
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 276
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Pôjde cena GTA VI na 89 eur? 185
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Jurassic World: Dominion je najdrahším filmom histórie, účtovné výkazy ukázali nák 15
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119 zobraziť viac článkov >














