Bitkárska kampaň v MMA |
Ťažko v telocvičniach, ľahko v arénach po celom svete.
Skôr ako vstúpite do ringu v EA Sports MMA a niekoho pošlete k zemi dobre mierenými hákmi alebo kopmi, budete musieť absolvovať tréning a zápasy na rozohriatie v kampani.
Tá začína vytváraním vlastného bojovníka, na ktorého môžete nalepiť aj fotografiu vlastnej tváre. Samozrejmosťou sú rôzne tetovania, zmena farby pokožky, svalovej hmoty a pod. Postavu definujú tri základné schopnosti (Stand-up, clinching a ground game), každá z nich sa za utŕžené peniaze z bojov dá v telocvičniach po celom svete vylepšiť.
Pripraviť sa na ťažších súperov vám pomôžu tréneri (Randy Couture, Pat Miletich, Rickson Gracie a Bas Ruttena), dokonca aj do vášho repertoáru pridajú nejaký ten trik alebo útok naviac ako páku. Na to aby ste ju použili aj v praxi, napríklad na prestížnom podujatí Strikeforce, ju potrebujete natrénovať.
Od lokálnych súbojov je to potom na skok k medzinárodným, kde sa pohybujú iní borci z rôznych krajín, ktorí používajú iné taktiky. V EA Sports MMA bude platiť, ťažko na cvičisku, ľahšie na bojisku.
Aká tvrdá bude cesta na vrchol sa dozvieme koncom tohto roka na PS3 a Xbox360.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rusko zhabalo majetok prevádzkovateľovi World of Tanks v krajine, hráčov však uisť 61
- CD Projekt prvý raz ukázal The Witcher IV 345
- Mladý James Bond sa ukázal na prvom videu k 007 First Light hre 76
- Resident Evil 9: Requiem bolo predstavené, rovno dostalo dátum 132
- Assassin's Creed Black Flag remake prichádza, možno bude čoskoro predstavené 41
- Summer Game Fest začne večer o 23:00 88
- RECENZIA: F1 25 17
- Unreal Engine 5.6 ukázal nové funkcie 67
- State of play bude dnes o 23:00 102
- Xbox Games Showcase začne o 19:00 114 zobraziť viac článkov >
Xbox 360
PS3 Vývoj: EA / EA Štýl: Šport Web: domovská stránka hry
| |||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|