Veľký útek z útrob Wii procesora |
Úteky nebývajú jednoduché, ale je vôbec možné uniknúť priamo z CPU konzoly?
Austrálski vývojári Nnooo pripravujú svojský titul pre WiiWare s názvom escapeVektor: Chapter 1. Vektor je uväznený vo vnútri Wii procesora a potrebuje pomoc pri úteku. Hráč prevezme úlohu Vektora, ktorý sa uplatní pri hackerských aktivitách v 30 úrovniach, v piatich rôznych prostrediach CPU.
escapeVektor: Chapter 1 - Promo 1
Útek nebude ľahký, pretože CPU bude detekovať Vektorov pohyb, klásť mu do cesty prekážky a posielať protivníkov. Vektor musí použiť svoje schopnosti pri prelomení kódov a používať vhodné cestičky. Čím lepšie sa zoznámi s vnútrom procesora, tým viac svojich spomienok získa a zistí, ako sa ocitol v tejto podivnej situácii.
Nnooo okrem tejto hry pripravujú aj titul pre 3DS s názvom Spirit Hunters Inc. EscapeVektor: Chapter 1 vyjde v druhej polovici tohoto roka.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Rockstar predstavil bonusy pre predobjednávky a edície GTA VI, pridal nové zábery 283
- Rockstar odrezal hráčov štandardnej edície GTA VI od obsahu v hre 281
- GTA VI predobjednávky boli spustené, môžete nakupovať 297
- Najdrahšia hra na Steame stojí 1000 dolárov a nemá takmer žiadnu hrateľnosť 22
- Sony hovorí, že GTA VI sa najlepšie hrá na PS5, no PS5 Pro podporu nespomína 112
- GTA VI láme rekordy už v predobjednávkach, údajne ich má 39 miliónov 105
- Aké PC zložíte za cenu Steam Machine? Koľko vyjde zostava podobná Steam Machine? 107
- Valve po mesiacoch neistoty oficiálne potvrdilo ceny Steam Machine 119
- Steam Machine už dostáva prvé testy 159
- Sony spúšťa masívnu kampaň pre GTA 6, hra už ovládla domovskú obrazovku PS5 69 zobraziť viac článkov >
|
Wii
Vývoj: Nnooo Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||














