Killzone 3 od zajtra zadarmo |
Prvé narodeniny oslavuje Guerrilla vydaním multiplayeru úplne zadarmo.
Guerrilla Games a Sony oslávia prvé narodeniny FPS Killzone 3 vydaním multiplayerovej časti zadarmo. Objaví sa už zajtra na PlayStation Store.
Killzone 3 Multiplayer bude obsahovať všetky módy vrátane Guerrilla Warfare (TDM), Warzone (dynamicky sa meniace úlohy) a vynikajúcu sériu misií Operations. Nebude chýbať všetkých 16 máp aj z DLC packov, vrátane legendárnych retro máp z prvého dielu.
Killzone 3 Multiplayer bude k dispozícii zadarmo, ale je tu malý háčik. Limitom je dosiahnutie hodnosti Sergeant I. Ak sa vám bude hra páčiť, môžete si odomknúť celý multiplayer za 14,99 EUR.
Získate tak štyri trofeje, 24-hodinové okno, počas ktorého budete získavať dvojnásobný počet EXPov, 3 body na odomykanie výstroje, možnosť zakladať klany a vlastné hry a prístup do Botzone, kde bojujete poroti AI.
Pre všetkých ostatných majiteľov Killzone 3 platí Double XP víkend. Štartuje 2. marca a končí v pondelok v doobednajších hodinách.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Assassin's Creed Black Flag Resynced 156
- Používatelia zisťujú, že Sony zmaže neaktívne PSN konto po troch rokoch a to aj s 222
- Alza spustila nové mega zľavy 7
- Čakáte na GTA VI? Tieto hry v otvorených svetoch si môžete zahrať pred návratom do 53
- Sony malo kedysi v príprave PlayStation 1 skrytý priamo v DualShocku 10
- Vývojár GTA Trilogy priznáva, že fanúšikovia mali pravdu, aj keď nebola to všetko 22
- Intel vraj zvažuje návrat starších procesorov, oživiť by mohol generácie až od Com 43
- Hideo Kojima sa vyjadril ku koncu výroby PlayStation diskov 65
- Uniknuté dáta naznačujú, že hráči PlayStation dlhé roky preferovali disky, Sony vš 83
- Koniec diskov na PlayStation už Sony priniesol žalobu za viac ako 400 miliónov eur 76 zobraziť viac článkov >
|
PS3
Vývoj: SCEE / Guerrilla Games Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













