Mater Obscura, nasledovník adventúry Anna |
Tvorcovia zaujímavej temnej adventúry Anna pokračujú vo svojej tvorbe titulom Mater Obscura: A Sine Requie Tale.
Tvorcovia zaujímavej temnej adventúry Anna pokračujú vo svojej tvorbe titulom Mater Obscura: A Sine Requie Tale. Hra bude tentoraz RPG s množstvom questov, kde si vy vyberiete, ako vyriešite situáciu, či bojom, alebo rozhovormi. Podobne budú rôzne cesty na prejdenie celej hry.
V hre preberieme postavy Marcello Cappanera a Anna Maida, s ktorými budeme spoznávať Sanctum Imperium, teokraciu nastolenú v Taliansku po tom, ako boli oživení mŕtvi. Samotná téma hry je postavená na stolnej hre Sine Requie, ktorej autori budú dohliadať aj na vývoj hry a presnosť podania prostredí.
Autori sa technologicky orientujú na DX11, kde použijú svoj vylepšený engine z Anny s efektami ako tesselácia, compute shaders technológie. Aj keď sľubujú, že nároky nebudú vysoké, ale DX11 karta bude potrebná.
Hra vyjde v roku 2013.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- RECENZIA: Clair Obscur: Expedition 33 74
- The Elder Scrolls IV: Oblivion remastered bol predstavený a rovno vydaný 296
- GTA San Andreas má dostupný slovenský AI dabing 52
- The Elder Scrolls IV Oblivion remastered sa na Steame pekne rozbehol 129
- RECENZIA: Lost Records: Bloom & Rage 11
- RECENZIA: Amerzone - The Explorer's Legacy 3
- Článok: Razer BlackShark V2 X White Edition 10
- The Elder Scrolls IV: Oblivion Remastered bude ohlásený zajtra 31
- Mafia: The Old Country ukáže svoj gameplay v máji 38
- Minecraft môže vyzerať aj takto 12 zobraziť viac článkov >
![]() |
PC
Vývoj: dreampainters Štýl: RPG
| ||
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|