Porovnania čistého gameplayu a záberov s nastavenou kamerou v Project CARS |
Nezáleží na tom či je jasno alebo zamračené, horúco alebo znova prší, závodiť sa dá takmer za každého počasia.
O grafickej kvalite očakávanej racingovky Project CARS už snáď nemôže nikto pochybovať. Naposledy sme tu k tomu mali aj rôzne porovnania medzi PC verziou hry a konzolovým portom na PlayStation 4. Od hráčov, ktorí hru testujú vieme, že hra nemá výrazne vysoké nároky na hardvér, takže dostať hru na konzolu od Sony nebol zase až taký problém, ako sme mohli vidieť z porovnávacích obrázkov.
Pri závodoch je jedným z hlavným faktorov aj počasie. Teplota vzduchu, vozovky, pneumatík, bŕzd, všetko toto má konečný dopad na správanie vozidla na trati. Do akých detailov bude niečo takéto zahrnuté do fyzikálneho modelu v Project CARS zatiaľ známe nie je, no minimálne na vzhľade jednotlivých typov počasia si vývojári dali rozhodne záležať. Počas závodu tak narazíme na kvalitne spracované oblaky, vlhkú vozovku na ktorej sa pri silnejšom daždi vytvárajú mláky. Špecifickou časťou je jazda v noci. Pri nej je samozrejme potrebné zvýšiť svoju pozornosť minimálne dvojnásobne, no a keď sa ešte skombinujú už tak dosť zlé podmienky s hustým dažďom, vtedy sa ešte len začínajú tie pravé závody, kde prežijú len tí najlepší.
Teraz tu máme nové porovnanie, ktoré ukazuje priamo ingame pohľad a pre porovnanie k nemu pridáva aj záber s voľnou kamerou. Vizuál je nezmenený a nie sú pridané žiadne efekty, ale priblížený záber je pôsobivejší keďže vynikne viac detailov, nakoniec preto ich aj fanúšikovia toľko robia. V každom prípade aj čistý gameplay vyzerá veľmi kvalitne.
Project CARS vychádza v novembri 2014 pre Windows, PS4, Xbox One, Mac, Steam OS a Wii U.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Alza spustila nové mega zľavy 14
- Koniec diskov na PlayStation už Sony priniesol žalobu za viac ako 400 miliónov eur 118
- RECENZIA: DOOM: The Dark Ages | Revelations 15
- Nolanova Odysea skončila s vysokým hodnotením v recenziách 102
- Zomrel Sam Neill, hviezda Jurského parku 46
- Šéfka Xboxu po masívnych prepúšťaniach mieri do poradnej skupiny americkej centrál 61
- Assassin's Creed Black Flag Resynced už predal 2 milióny kusov 80
- Assassin’s Creed IV: Black Flag Resynced je ukážkou toho, ako má vyzerať moderný r 160
- Assassin's Creed prekonal 250 miliónov predaných hier, Black Flag Resynced ďalej p 38
- OpenAI spúšťa GPT 5.6 pre všetkých 31 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Slightly Mad Studios Štýl: Racing
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||















