Warlocks, čarodejnícke RPG od poľského štúdia žiada o podporu na Kickstarteri |
Akčné RPG z multi-dimenzionálneho sveta čarodejníkov, kde tiene zla napádajú ríšu ľudí
Akčné RPG z multi-dimenzionálneho sveta čarodejníkov, kde tiene zla napádajú ríšu ľudí. Takto autori z poľského štúdia One More Level zhŕňajú do jednej vety ich najnovšiu hru, pre ktorú žiadajú o vašu pomoc na Kickstarteri.
Dva svety, dve dimenzie. Ľudia a svet zla - The Shadow World. Svet zla a svet ľudí mali zostať navždy oddelené, nanešťastie však obyvatelia tohto zvráteného miesta našli spôsob, ako sa dostať do sveta ľudí. Následne začínajú šíriť smrteľný vírus, ktorý každého zmení pomocou čiernej mágie. Na porazenie zla pochopiteľne existuje iba jeden spôsob - poraziť ho vo vzájomnom súboji. Vývojári sľubujú bohatý svet plný miest na preskúmanie a čo hlavne - s rôznymi dimenziami. Budeme sa môcť pozrieť do množstva rozličných prostredí ako napríklad Wall Street z roku 1940, zničené katedrály, močiare a ďalšie. Všetko navyše v ručne maľovanej grafike v štýle pixel art.
Warlocks ďalej ponúkne hráčom rôzne herné štýly. Konkrétne bude hra obsahovať až desať unikátnych kúzelníkov, každý so štyrmi výraznými schopnosťami, ktorými sa navzájom dopĺňajú. Chýbať samozrejme nemôžu ani epické súboje s bossmi. Tak ako u väčšiny hier tohto štýlu, na konci každej úrovne bude čakať boss, ktorého bude nutné zdolať v intenzívnom súboji. Po ich porazení zakaždým oslobodíme jedného zo zajatých kúzelníkov, ktorí boli zasiahnutí spomínaným vírusom a zároveň získame nových spoločníkov. Prítomná bude tiež online a aj lokálna kooperácia s podporou až do štyroch hráčov - hra podporuje až štyri ovládače. V režime Versus budeme zase môcť vyzvať priateľov a to v módoch deathmatch, 2vs2 alebo tiež bude možné zorganizovať malý turnaj jeden na jedného.
Autori žiadajú na Kickstarteri $25 000, pričom ak sa túto sumu podarí vybrať, hra sa dostane v novembri tohto roka na Steam (Windows, Mac, Linux) vo forme Early Access a v apríli budúceho roka je na pláne vydanie plnej verzie. Prípadné vydanie na konzoly (PS4 a Xbox One) nie je vylúčené, no na ne by hra vyšla o niečo neskôr.
NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Takmer 10 minút hrateľnosti z Mafia: The Old Country 157
- OpenAI o1 model sám seba skopíroval na externý disk, ako istotu pred vypnutím, Cla 73
- RECENZIA: System Shock 2: 25th Anniversary Remaster 39
- Ghost of Yotei ukázal svoj gameplay 154
- Nové Alza dni zľavy spustené 22
- Letný Steam výpredaj už pomaly končí 56
- Fanúšikovský remake Counter-Strike 1.6 s názvom CS: Legacy narazil na právne probl 19
- Porovnanie Ghost of Yotei s Ghost of Tsushima 76
- Porovnanie výkonu PS5 Pro s RTX 5060 Ti a Radeon 9060 XT 125
- Bethesda pripravuje niekoľko Fallout hier 59 zobraziť viac článkov >
PC
Vývoj: One More Level / Frozen District Štýl: RPG | |
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
|