PRIHLÁS

Caffeine sa ešte nevzdalo

Caffeine titul sa znovu pokuša preraziť, ale nezopakuje tie isté chyby?

pridal roberto 4.5.2015 o 20:17 pod hry
Caffeine sa ešte nevzdalo

HRY > NOVINKY >

Caffeine. Jeden z najdiskutovanejších nezávislých počinov minulého roka, ktorý už dvakrát neuspel na Indiegogo a raz na Kickstarteri. A jeho autor sa napriek tomu nevzdáva!

Pripomeňme, že Caffeine raz má byť hororovým sci-fi dobrodružstvom malého chlapca uväzneného na náhle opustenej vesmírnej stanici. Po príčine náhleho zmiznutia všetkých obyvateľov i úlohe kofeínu uprostred tejto záhady, by sme mali pátrať skrz pohľad prvej osoby. Základ hry zaujal vďaka grafike vesmírnej stanice vytvorenej v Unreal Engine 4 a pohorel zrejme kvôli tomu, že okrem vesmírnej stanice v Unreal Engine 4 už nič viac neukázal. Pekné trailery ako by predvádzali skôr simulátor chodenia než zárodok hororu.

Projekt vďaka "flexible funding" nastaveniu obidvoch jeho Indiegogo kampaní vyzbieral 4600 dolárov a Dylan Browne pokračuje vo vyberaní príspevkov prostredníctvom The Rift Arcade. Myslíte si, že sa poučil? Pozrite si najnovší trailer:

Môžeme zhodnotiť, že Unreal Engine 4 ešte stále nestratil svoje čaro, autor pracuje s verziou 4.4.1, vďaka čomu má aj plnú podporu VR headsetu Oculus Rift DK2 a záujemcovia si môžu stiahnuť aj nové hrateľné demo. Ako už asi tušíte, poriadne sa v ňom nachodíte. Browne sa rozhodol svoje dielo rozdeliť na tri časti a pracuje teda na príprave prvej, z ktorej predajov sa má zaplatiť výroba druhej a finálovej tretej časti.





Páči sa mi!

Zaradené pod: horor, MY






Caffeine sa ešte nevzdalo
PC


Štýl: Adventúra
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Papercraft / papierové vystrih... (6)
Ak vás baví skladanie papierových vystrihovačiek (...
|Dayz cz/sk server (2)
Stiahol som si opäť DayZ a celkom ma to chytilo, v...
|Ľudia vie mne niekto poradiť h... (3)
Ale dobre hry čo sa vôbec neplatia ale sú zadarmo ...
|Euro truck simulator 2 (1)
chcel by som sa opytat kedy vide euro truck simula...
|Mini steam code rozdávačka. (9)
VŠETKY KÓDY Sú PREČ. Ahojte hráči a hráčky. Zas...
|Filmy filmy filmy film... (48494)
O filmoch. Hádam chápete....
|Čo vas dnes nasr... nahnevalo ... (45460)
Opozitum temy co vas dnes potesilo , takze sem sa ...
|Screenshots (66217)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Hlavná diskusia (33)
O všetkom, respektíve ak máte nejaké otázky alebo ...
|Diskusia k hlasovaniu (sector) (11455)
Tu môžete rozviesť svoje zahlasovanie v sector hla...
|Svet, ukrajina, vojny ... (54567)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2026 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk