PRIHLÁS

Overfall prebrázdi fantasy oceán

Roguelike výzva v ťahovej RPG s trpaslíkmi, goblinmi aj trolmi.

pridal roberto 2.10.2015 o 12:14 pod hry
Overfall prebrázdi fantasy oceán

HRY > NOVINKY >

Turecké štúdio Pera Games sa pustilo do prípravy ťahového RPG s roguelike prvkami. Overfall je zasadené do prevažne oceánskeho high-fantasy sveta Dys posiateho množstvom malých ostrovčekov. Svet sa vygeneruje na začiatku každej novej hry, takže hráč nikdy vopred nevie, kam jeho loď pláva a aké nebezpečenstvo alebo odmena čakajú na ďalšom ostrove.

Overfall stavia na rozmanitosť a hráč stretne elfov, trpaslíkov, orkov, goblinov, trolov, nemŕtvych i príslušníkov ďalších, menej známych rás a zahrá si s 200 rôznymi bojovníkmi v stovke rôznych prostredí. Keď partia sklame a prehrá, je koniec a bude treba začať s novou skupinou. Časť progresu sa ale zachová - všetky odomknuté postavy a triedy zostávajú a hráč sa tak môže pustiť do nového dobrodružstva s lepšou partiou a väčšou šancou uspieť.

Boje budú prebiehať na hexagonovom bojisku a ťah každej postavy bude pozostávať z troch fáz - pohyb, pomocná utilita a samotný útok. V každej fáze si hráč vyberie z niekoľkých možností a kombinovanie rôznych pohybov s utilitami a útokmi má otvoriť veľa taktických možností.

Overfall bolo predstavené KickStarteru a síce tesne, ale predsa uspelo a štúdio má dostatok peňazí na pokračovanie vo vývoji hry pre PC, Mac a Linux.





Overfall prebrázdi fantasy oceán  Overfall prebrázdi fantasy oceán  Overfall prebrázdi fantasy oceán
Overfall prebrázdi fantasy oceán  Overfall prebrázdi fantasy oceán  Overfall prebrázdi fantasy oceán
Páči sa mi!

Zaradené pod: roguelike






Overfall prebrázdi fantasy oceán
PC

Vývoj: Pera Games
Štýl: RPG / Ťahová
Web: domovská stránka hry
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
Prosím prihláste sa pre možnosť pridania komentáru.
Môžete sa prihlásiť cez Sector konto, alebo Facebook.
SOCIÁLNE SIETE
NOVÉ FÓRA
|Holdfast: nations at war - cz/... (0)
Zdar chcem sa spýtať, či neexistuje československá...
|Skrinka na pc (5)
ahojte.viete mi doporuciť nejaku dobru predajnu na...
|Predam kingston fury 64gb kit ... (3)
Cauko, predam nepouzite Kingston FURY 64GB KIT...
|Zháňam niekoho s hitman 2 ps4/... (9)
Ahojte, skúsim to skrátiť, no neviem či sa poda...
|Výber monitora, rada (5)
Zdravím, potrebujem rady, mám zostavu i5-9400...
|Sector hraje ... (126514)
:diskoška o HRACH, ktore prave hravate, ale aj o t...
|Oled monitor? rada pri kúpe (16)
Zdarec, potreboval by som vašu radu alebo lepšie p...
|Screenshots (63623)
Vkladajte sem vaše zaujímavé screenshoty z hier. O...
|Filmy filmy filmy film... (47524)
O filmoch. Hádam chápete....
|Serialy (17018)
prison break, lost, jericho, battlestar galactica ...
|Svet, ukrajina, vojny ... (41860)
Sem môžete dávať správy zo sveta, o Ukrajine a ďal...
KOMENTÁRE
vaše novinky zo sveta zábavy
sector logo
Sector.sk - hry, recenzie, novinky
Ochrana súkromia | Reklama | Kontakt
ISSN 1336-7285. Všetky práva vyhradené. (c) 2025 SECTOR Online Entertainment / sector@sector.sk