Anew: The Distant Light nás zavedie do nebezpečného sveta vo vesmíre |
Za zmienku stojí, že hru pripravujú bývalí členovia EA, Bioware, 2K a Volition, ktorí si založili nové štúdio Resonator.
HRY > NOVINKY >
Bývalí členovia EA, Bioware, 2K a Volition si založili nové nezávislé štúdio Resonator a ich prvotinou bude indie akčná hra Anew: The Distant Light. Hra nás zavedie do otvoreného sveta niekde vo vesmíre, dvadsať svetelných rokov od Zeme.
Hráč sa s limitovanými surovinami ocitne na neznámom mieste, kde ho čakajú boje, puzzle a putovanie exotickým prostredím. V nebezpečnom svete pomôžu vylepšenia, vozidlá a spoločníci. Celé to bude sprevádzať kvalitná hudba a tú pripraví Wilbert Roget II, ktorý ozvučil hry Lara Croft and the Temple of Osiris, Dead Island 2 a Star Wars: The Old Republic.
Anew: The Distant Light si zahráme na PC a zrejme aj na konzolách Xbox One a PS4.
Páči sa mi!
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- God of War Laufey, spin-off God of War série, bol predstavený 413
- Wolverine sa bližšie predstavil 101
- Summer Game Fest predstavil množstvo nových titulov 93
- September sa zahustil hrami, ako sa vydavatelia snažia vyhnúť GTA VI 60
- Capcom oznámil dlho leakovaný remake Resident Evil Veronica 57
- State of Play začne o 23:00 136
- Clutch bude nová racingovka kombinujúca Need for Speed a Forzu Horizon 49
- Alza rozbehla nové zľavy 38
- Amazon zrušil Stargate seriál... lebo bol pre fanúšikov Stargate 46
- Stronghold 4 sa vracia ku koreňom série a príde do Early Accessu ešte tento rok 14 zobraziť viac článkov >
|
PC
Vývoj: Resonator Štýl: Akcia Web: domovská stránka hry |
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |













