Rose and the Old Castle of Twilight ukazuje krásy na nových záberoch |
Japonskí Vita hráči sa môžu tešiť na jedinečný logický titul, ktorý vyzerá úžasne a snáď sa ho dočkáme aj u nás
Ponuka na PS Vita už roky nie je tým, čo by si hráči želali. Vychádzajú tam najmú tituly orientované na japonský trh, z ktorých sa časť dostane aj ku nám a zväčša sú to JRPG alebo vizuálne novely. Teraz ale prichádza jedinečný puzzle titul, ktorý che túto žánrovú hegemóniu narušiť.
Aj Rose and the Old Castle of Twilight je primárne určená pre japonský trh, kde hra na Vitu vychádza už 28. apríla, no snáď sa niekedy neskôr dostane aj ku nám a nebude to dlho trvať. Hlavnou hrdinkou hry je dievčatko Rose, ktoré je stratené v dungeone a požiera ho kliatba. Chce sa z neho dostať, no sama to nezvládne a tak sa musí spoľahnúť na pomoc podivného obra, ktorého existenciu sprevádza mnoho tajomstiev.
Navyše hra nezaujme len konceptom, ale aj jedinečnou a temnou estetikou sveta, ktorá si vás na prvý pohľad získa. Za hrou stojí Nippon Ichi Software a ide o nástupcu htoL#NiQ: The Firefly Diary, pričom sa na dizajnérsku stoličku vrátil aj Masayuki Furuya.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Google spustilo na Google Earth mapách letecký simulátor 12
- Alza rozbehla nové zľavy 48
- Rockstar predstavil oficiálny cover art pre Grand Theft Auto VI 162
- GTA VI dostalo novú stránku, v ktorej ukazuje nový pohľad na mesto 71
- Zomrela herečka Daveigh Chase, hlas Lilo a hviezda Kruhu, mala len 35 rokov 18
- Čína sprísnila vývoz kľúčovej suroviny pre čipy, ceny pamätí a SSD môžu ísť znovu 56
- Steam Machine ukazuje prvé CPU benchmarky, výkon je výrazne nad Steam Deckom, ale 66
- Je DJka Gabriela Chiquin predlohou cover girl GTA VI? 60
- Sólo vývojár vytvára klon GTA 6, ukazuje možnosti rýchleho vývoja hier cez AI 34
- Rockstar spúšťa bezplatný upgrade GTA V PS4 a Xbox One verzií na nové konzoly 30 zobraziť viac článkov >
|
PS Vita
PC Vývoj: Nippon Ichi Software / Nippon Ichi Software Štýl: Logická
| ||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||













