Benchmarky Project Cars 2 |
Project Cars 2 sa nám ukazuje v benchmarkoch a ukazuje slušné využitie procesora a aj grafík.
Project Cars 2 sa nám ukazuje v benchmarkoch a ukazuje slušné využitie procesora a aj grafík. Na 8 jadrovom Intel procesore vie pekne využiť všetky jadrá. Pri osemjadre síce už hyperthreading ani nevyžíva, ale pri štvorjadre ho zaplní. Podobne aj pri Ryzenoch.
Čo sa týka spomaľovania hry procesormi, ak máte GTX1080ti tak je to jasné, prakticky každý procesor vás bude brzdiť a ideálne je tam mať najrýchlejšie I7 procesory, ale napríklad pri GTX1060 vás zbrzdia len i3 alebo nižšie AMD FX procesory.
Čo sa týka záťaže grafiky, Project Cars 2 patrí k náročnejším hrám, kde síce GTX1080ti dáva hru v 4K priemerne takmer na 60 fps. V 1080p to majú karty už ťažšie a na Ultra na 60 fps to dáva len GTX1070 a GTX980ti a vyššie karty, je tam však aj VEGA 6 a takmer to dajú aj Fury karty. Ale zase GTX1060 ide na 54 fps takže v pohode to pri znížení niektorých detailov dáte na 60 fps. Je to však len priemer. Čo je hlavný problém enginu je padanie framerate aj na polovicu pri náročnejších situáciách a daždivom počasí. To sa ukázalo konzolách a aj tu.
| NAJČÍTANEJŠIE ČLÁNKY TÝŽDŇA |
- Nové Alza dni zľavy spustené 17
- RECENZIA: Ninja Gaiden 4 40
- Shuhei Yoshida tvrdí, že grafický výkon v PlayStation konzolách dosiahol svoj limi 73
- RECENZIA: The Outer Worlds 2 33
- RECENZIA: Darkenstein 3D 11
- Sarah Bond: Nový Xbox bude veľmi hi-end a veľmi prémiový 110
- Bližší pohľad na novú verziu PlayStation 5 Pro a aj nový Dualsense 25
- Battlefield 6 predstavuje prvú sezónu 79
- Vianočná ponuka Orangeu prináša konzoly, Rephone a kopec iných ponúk 18
- Datamineri odhalili šesť nových režimov pre Battlefield 6 51 zobraziť viac článkov >
|
PC
PS4 Xbox One Vývoj: Slightly Mad Studios Štýl: Racing / Simulácia
| |||
|
+ SLEDOVAŤ HRU
SÚVISIACE ČLÁNKY:
| |||




















